skip navigation

Wildcards Added! Who is Going to the State Tournament?

By BV, 02/15/17, 5:00PM EST

Share

DIVISION 1

99 POUNDS:

Section 1: Ivan Garcia, Port Chester

Section 2: Brock Delsignore, South Glens Falls

Section 3: Myles Griffin, CBA/Jamesville-Dewitt

Section 4: Drake Dille, Elmira

Section 5: Ryan Burgos, Hilton

Section 6: Aiden Rabideau, Clarence

Section 8: Josiah Encarnacion, Wantagh

Section 9: Colby Amell, Saugerties

Section 10: Sam Searles, Malone

Section 11: Christian Gannone, Eastport-South Manor

CHSAA: Terry Adams, Monsignor Farrell

PSAL: Brandon Nunez, John Bowne

At Large 1: Dennis Robin, Arlington

At Large 2: Garrett Semenetz, Mahopac

At Large 3: Mark Matyka, Riverhead

At Large 4: Jake Eckerle, Commack

 

106 POUNDS:

Section 1: Chris Perry, Yorktown

Section 2: Antoine Grace, Queensbury

Section 3: Matt Griffin, CBA/Jamesville-Dewitt

Section 4: Tim McCarthy, Horseheads

Section 5: Cody Anders, Brockport

Section 6: Parker Rozler, Lancaster

Section 8: Joe Becker, Lynbrook

Section 9: Dylan Earl, Monroe Woodbury

Section 10: Hunter White, Malone

Section 11: Dylan Ryder, Half Hollow Hills West

CHSAA: Max Ebanks, Monsignor Farrell

PSAL: Mohamed Hassan, FDR

At Large 1: Zach Redding, Eastport-South Manor

At Large 2: CJ McMonegal, North Rockland

At Large 3: Thomas Hughes, Fulton

At Large 4: Greg Fischer, Newburgh Free Academy

 

113 POUNDS:

Section 1: Mike Muldoon, Mahopac

Section 2: Michael Gonyea, Columbia

Section 3: Nathan Osborne, Cicero-North Syracuse

Section 4: Devin Woodworth, Horseheads

Section 5: Greg Diakomihalis, Hilton

Section 6: Justin McDougald, Niagara Wheatfield

Section 8: Jared Altan, Plainedge

Section 9: Marco Vespa, Monroe Woodbury

Section 10: Nathan Recore, Malone

Section 11: Anthony Sciotto, Rocky Point

CHSAA: James Ryan, Monsignor Farrell

PSAL: David Traub, Tottenville

At Large 1: Mitch Seaver, Lockport

At Large 2: Brandon DiDomenico, Lakeland-Panas

At Large 3: Mark Acheson, Tappan Zee

At Large 4: Matthew Romano, Valley Central

 

120 POUNDS:

Section 1: Tyler Albis, John Jay East Fishkill

Section 2: Trent Nadeau, Columbia

Section 3: Wyatt Willis, Fulton

Section 4: Wesley Woodworth, Horseheads

Section 5: Alex Samson, Victor

Section 6: Matt Genau, Williamsville South

Section 8: Hunter Scutellaro, Massapequa

Section 9: Tyler Lynch, Minisink Valley

Section 10: Jacob Robideau, Malone

Section 11: Adam Busiello, Eastport-South Manor

CHSAA: Dylan Ebanks, Xavier

PSAL: Matthew Mina, Brooklyn Tech

At Large 1: Anthony Cirillo, Rocky Point

At Large 2: Kevin DePalma, Farmingdale

At Large 3: Ulises Olmedo, Arlington

At Large 4: Joseph Simons, Farmingdale

 

126 POUNDS:

Section 1: Randy Earl, John Jay East Fishkill

Section 2: John Devine, Columbia

Section 3: Stefan Colbert, Indian River

Section 4: Darren Rich, Ithaca

Section 5: Austin Hertel, Hilton

Section 6: Willie McDougald, Niagara Falls

Section 8: Justin Vines, Wantagh

Section 9: Cameron Wernicki, Monroe Woodbury

Section 10: Randy Clifford, Canton

Section 11: Ben Tepperman, Hauppauge

CHSAA: Nick Sillart, Canisius

PSAL: Jayden Cardenas, Grand Street

At Large 1: Tyler Mitchell, Spencerport

At Large 2: Michael Killard, Wantagh 

At Large 3: Ian McKenna, New Hartford

At Large 4: Andrew Davis, Wallkill

 

132 POUNDS:

Section 1: Luca Errico, Byram Hills

Section 2: Deyker Edwards, Schenectady

Section 3: Lucas King, New Hartford

Section 4: Noah Carpenter, Elmira

Section 5: Mike Venosa, Victor

Section 6: Warren McDougald, Niagara Wheatfield

Section 8: Jacori Teemer, Long Beach

Section 9: Vinny Vetrano, Minisink Valley

Section 10: Thomas Trombley, Malone

Section 11: Chris Gomez, Patchogue-Medford

CHSAA: Robert Scopellitti, Monsignor Farrell

PSAL: Zacc Romero, Brooklyn Tech

At Large 1: Matt Maquet, Long Beach

At Large 2: Matt Swanson, Lynbrook

At Large 3: Brad Bonner, Wallkill

At Large 4: Robert Satriano, Valley Central

 

138 POUNDS:

Section 1: Peter Oliveto, Suffern 

Section 2: Christian Gramuglia, Burnt Hills

Section 3: Jeremy Pond, Baldwinsville

Section 4: Derek Osman, Vestal

Section 5: Cooper Kropman, Penfield

Section 6: Ryan Stencel, Lancaster

Section 8: Vito Arujau, Syosset

Section 9: Dom Vetrano, Minisink Valley

Section 10: Alfred MacNeill, Malone

Section 11: Jake Silverstein, Hauppauge

CHSAA: Joseph Lanciotti, St John The Baptist

PSAL: Quincy Howard, Cardozo

At Large 1: Kyle Mosher, South Side

At Large 2: James Trezza, Smithtown East

At Large 3: Cory Giunta, Webster Thomas

At Large 4: Ray Cotto, John Jay Cross River

 

145 POUNDS:

Section 1: Mike Criscione, North Rockland

Section 2: Kiernan Shanahan, Shenendehowa

Section 3: Jonah Cavallo, CBA/Jamesville-Dewitt

Section 4: Gianno Silba, Newark Valley

Section 5: Frankie Gissendanner, Penfield

Section 6: Connor Day, Iroquois

Section 8: Lucas Pincus, Hewlett

Section 9: Brandon Bobe, Washingtonville

Section 10: Gavine Perrine, Massena

Section 11: Anthony Sobotker, North Babylon

CHSAA: Dominik Thomas, St Francis

PSAL: Abimael Luperon, Grand Street

At Large 1: Phil Spadafora, Half Hollow Hills East

At Large 2: Shane Gibbons, Massapequa

At Large 3: Troy Ferris, Brockport

At Large 4: John Colletti, Long Beach

 

152 POUNDS

Section 1: Matt Grippi, Fox Lane

Section 2: Anthony Laniewski, Niskayuna

Section 3: Phoenix Webb, Central Square

Section 4: Matt Kline, Corning

Section 5: Zack Brown, Penfield

Section 6: Steven Kapuscinski, Lockport

Section 8: Peter Pappas, Plainview

Section 9: Evan Barczak, Monroe Woodbury

Section 10: Michael Brown, Massena

Section 11: David Miele-Estrella, North Babylon

CHSAA:  Dutch Schultz, St Anthony's

PSAL: Demitreus Henry, Grand Street

At Large 1: Tyrese Byron, Long Beach

At Large 2: Garrett Gibbons, Massapequa

At Large 3: Billy Sims, Lindenhurst

At Large 4: Brian Nicpon, Suffern

 

160 POUNDS

Section 1: Grant Cuomo, Brewster

Section 2: Kyle Jasenski, Albany Academy

Section 3: Jake Wright, CBA/Jamesville-Dewitt

Section 4: Charlie Mahon, Elmira

Section 5: Chris Barker, Fairport

Section 6: Dominic Crouse, Sweet Home

Section 8: Jonathan Loew, Wantagh

Section 9: Ryan Ferro, Warwick Valley

Section 10: Tyler Tambini, Malone

Section 11: Nick Munsch, Commack

CHSAA: Michael Lanza, Monsignor Farrell

PSAL: Odean Gray, Grand Street

At Large 1: Eoghan Sweeney, Niskayuna

At Large 2: Charlie Spada, Long Beach

At Large 3: Max Sims, Lindenhurst

At Large 4: Aaron Wolk, Horace Greeley

 

170 POUNDS

Section 1: Jordan Wallace, New Rochelle

Section 2: Tyler Barnes, Ballston Spa

Section 3: Andrew Yablonski, Fulton

Section 4: Chris Eames, Horseheads

Section 5: Sammy DePrez, Hilton

Section 6: Jacob Smeader, Hamburg

Section 8: Joe Giorlando, Long Beach

Section 9: Adonis Morano, Middletown

Section 10: Zane Atchie, Canton

Section 11: Zach Ancewicz, John Glenn

CHSAA: David Flynn, Monsignor Farrell

PSAL: Feras Zedeia, WC Bryant

At Large 1: Joe Eiden, Sachem East

At Large 2: Darrin Simons, Farmingdale

At Large 3: Jake Logan, New Rochelle

At Large 4: Jacob Ferreira, Horace Greeley

 

182 POUNDS

Section 1: Evan Frank, John Jay Cross River

Section 2: Jake Cook, Ballston Spa

Section 3: Max Emond, Central Square

Section 4: Logan Wiland, Vestal

Section 5: Louie DePrez, Hilton

Section 6: Matt Cicco, Niagara Wheatfield

Section 8: Brandon Vancooten, Sewanhaka-West

Section 9: Mike Fekishazy, Wallkill

Section 10: Angus Johnson, Canton

Section 11: Joe Franseze, John Glenn

CHSAA: TJ Toles, Chaminade

PSAL: Leo Rabinovich, Tottenville

At Large 1: Tyreek Bromley, Long Beach

At Large 2: Joey Yanis, Minisink Valley

At Large 3: Jhavon Innocent, East Ramapo

At Large 4:Joe Andreesen, Lancaster

 

195 POUNDS

Section 1: Kyle Davis, Beacon

Section 2: Dylan Dubuque, Columbia

Section 3: Isaac Havens, Central Square

Section 4: LaDarron Tutton, Horseheads

Section 5: Mike Spallina, Hilton

Section 6: Lawrence Jenkins, Lake Shore

Section 8: Elijah Rodriguez, Long Beach

Section 9: Kendall Elfstrum, Monroe Woodbury

Section 10: Michael Gardner, Massena

Section 11: Sam Schuyler, Kings Park

CHSAA: Freddie Nixon, St Joe's Collegiate

PSAL: Simon Chee, Cardozo

At Large 1: Greg Hodulick, Islip

At Large 2: Dylan Nerich, Bryant

At Large 3: Dillon Knoll, Hamburg

At Large 4: Jack Rosen, Farmingdale

 

220 POUNDS

Section 1: Halil Gecaj, John Jay Cross River

Section 2: Jake Stangle, Ballston Spa

Section 3: Caleb Null, Carthage

Section 4: Trentyn Rupert, Newark Valley

Section 5: Jason Cunningham, Brighton

Section 6: Mason Mastrangelo, Lancaster

Section 8: Zachary Knighton-Ward, Uniondale

Section 9: Ryan Ellefsen, Goshen

Section 10: Robert Gordon, Canton

Section 11: Terron Robinson, Walt Whitman

CHSAA: Mason Hoose, Canisius

PSAL: George Grigalshvili, James Madison

At Large 1: Damien Caffrey, John Glenn

At Large 2: Matt DeFrancis, Eastport-South Manor

At Large 3: Mark Rivera, Long Beach

At Large 4: Joshua Jean-Baptiste, East Ramapo

 

285 POUNDS

Section 1: Bim Gecaj, John Jay Cross River

Section 2: Jake Warren, Burnt Hills

Section 3: Michael Spicer, Baldwinsville

Section 4: Jacob Broder, Union-Endicott

Section 5: Billy Bolia, Fairport

Section 6: Shaerod Rodgers, Lake Shore

Section 8: Ryan O'Shea, MacArthur

Section 9: Horace Duke, Middletown

Section 10: Kyle Woods, Malone

Section 11: Deonte Wilson, Amityville

CHSAA: Nicholas Greer, St Anthony's

PSAL: Mathew Feliciano, Grand Street 

At Large 1: John Munro, Hauppauge

At Large 2: Jacquez Poole, Arlington

At Large 3: Jared Crucitti, Fulton

At Large 4: Sean Kloss, Clarence

99 POUNDS:

Section 1: Alex Santana, Pawling

Section 2: Caleb Svingala, Maple Hill

Section 3: Mason Bush, Central Valley

Section 4: John Worthing, Tioga

Section 5: Anthony Noto, HFL

Section 6: Mike Evans, Springville-Griffith

Section 7: Logan Dubuque, Peru

Section 8: Vito Rodriguez, Locust Valley

Section 9: Nikko Walsh, Rondout Valley

Section 10: Carter Baer, Gouverneur

Section 11: Jordan Titus, Center Moriches

PSAL: Brandon Fallon, Petrides

At Large 1: Justin Smith, Marcus Whitman

At Large 2: Marek Bush, Central Valley

At Large 3: Carter Schubert, Williamson/Marion/Sodus

At Large 4: Carson Alberti, Depew

 

106 POUNDS:

Section 1: Len Balducci, Pleasantville

Section 2: Trent Svingala, Maple Hill

Section 3: Jon Charles, Central Valley

Section 4: Mikey Squires, Norwich

Section 5: Bradley Cheek, Canisteo-Greenwood

Section 6: Doug Ciszak, Pioneer

Section 7: Alijah Seymour, Peru

Section 8:  Joe Contrastano, Carle Place/Wheatley

Section 9: Pat Ross, Onteora

Section 10: Ricky Nichols, Gouverneur

Section 11: Ricky D'Elia, Port Jefferson

PSAL: Muhammed Mahmud, RKA

At Large 1: Ethan Ferro, Palmyra Macedon

At Large 2: Matthew Garland, South Jefferson/Sandy Creek

At Large 3: Gabe Fisher, Hoosick Falls

At Large 4: Brody Oleksak, BGAH

 

113 POUNDS:

Section 1: Mikey Bruno, Putnam Valley

Section 2: Matthew Laporte, Hoosick Falls

Section 3: Trey LaFlamme, South Jefferson/Sandy Creek

Section 4: Eli Rodriguez, Norwich

Section 5: Masin Schuster, Dansville

Section 6: Dalton Gardner, Fredonia

Section 7: Bryce Smith, Saranac

Section 8: Keith Cassar, Oyster Bay

Section 9: Nick Ross, Onteora

Section 10: Tristan Richardson, Ogdensburg

Section 11: Matt Campo, Mt. Sinai

PSAL: Kevin Velez, Petrides

At Large 1: Shane Hetrick, Maple Grove

At Large 2: Caleb Robinson, Walton-Delhi

At Large 3: Neiko Scarano, Little Falls

At Large 4: Dylan Price, Onondaga

 

120 POUNDS:

Section 1: Victor Perlleshi, Pleasantville

Section 2: Orion Anderson, Schuylerville

Section 3: Cahal Donovan, Phoenix

Section 4: Austin Lamb, Tioga

Section 5: Matt Caccamise, Wayne

Section 6: David Poff, Gowanda

Section 7: Carson Dobozy, Peru

Section 8: Gage DeNatale, Locust Valley

Section 9: Nick Conetta, Chester

Section 10: Joe McIntosh, Gouverneur

Section 11: Luke Bokina, Mattituck

PSAL: Hector Rodriguez, Eagle Academy

At Large 1: Zach Braddell, Tonawanda

At Large 2: Caleb Wiggins, Chenango Valley

At Large 3: Frank Darwak, Mechanicville-Stillwater

At Large 4: Donald Wood, Center Moriches

 

126 POUNDS:

Section 1: Satoshi Abe, Putnam Valley

Section 2: Daniel Motta, Mechanicville-Stillwater

Section 3: CJ Walz, Central Valley

Section 4: Daniel Koll, Lansing

Section 5:  Zach Flaitz, Canisteo-Greenwood

Section 6: Nick Kozlowski, Portville

Section 7: Alex Christman, Saranac

Section 8: Jonathan Gomez, Locust Valley

Section 9: Nate Ross, Onteora

Section 10: Zach Roberts, Ogdensburg

Section 11: Jack Bokina, Mattituck

PSAL: Amir Johnson, Petrides

At Large 1: Jeffrey Gress, Lyndonville

At Large 2: Nick Young, Alexander

At Large 3: Johnny Putney, East Aurora/Holland

At Large 4: Kevin Spann, Adirondack

 

132 POUNDS:

Section 1: Jared Eliopoulos, Putnam Valley

Section 2: Jason Ashline, Whitehall-Fort Ann

Section 3: Beau Burke, Morrisville-Eaton

Section 4: Bryant Sexton, Spencer Van Etten

Section 5: Dane Heberlein, Alexander

Section 6: Hector Colom, Fredonia

Section 7:  Kaedan Peryea, Beekmantown

Section 8: Hunter Dusold, Locust Valley 

Section 9: Ian Houck, Rondout Valley

Section 10: Cordell David, Ogdensburg

Section 11: Joe O`Brien, Mt Sinai

PSAL: Kevin McColgan, Petrides

At Large 1: Chase Runfola, Letchworth

At Large 2: Kyle Sams, Putnam Valley

At Large 3: Riley Gerber, Camden

At Large 4: Gideon Jardine, Hadley-Luzerne/Lake George

 

138 POUNDS:

Section 1: Jack Wrobel, Pawling

Section 2: Dillan Palaszewski, Galway

Section 3: TJ Philpotts, Holland Patent

Section 4: Ben Bivar, BGAH

Section 5: Emerson Block, Palmyra-Macedon

Section 6: Billy Seiders, Dunkirk

Section 7: Colin Hogan, Peru

Section 8: Jack Ward, Locust Valley

Section 9: Matt Malherio, Highland

Section 10: Tanner Lapiene, Ogdensburg

Section 11: TJ Beebe, Mattituck

PSAL: Mike DiForte, Petrides

At Large 1: Phil Calandra, Depew

At Large 2: Hunter Shaut, Central Valley

At Large 3: Mason Gray, Warsaw

At Large 4: Zander Sharp, Canisteo-Greenwood

 

145 POUNDS:

Section 1: Jack Chesman, Pearl River

Section 2: Zachary Lawrence, Duanesburg

Section 3: Tanner Cook, Central Valley

Section 4: Ty Rifanburg, Norwich

Section 5: Adam Wagner, South Seneca

Section 6: Dylan Ingrao, Falconer

Section 7: John Devins, Saranac

Section 8: Christian Tartaglia, Cold Spring Harbor

Section 9: Zach Chartrand, Onteora

Section 10: Derick Stowell, Gouverneur

Section 11: Carmine Vergari, Mattituck

PSAL: Daniel Bogie, Eagle Academy

At Large 1: Jonathan Fiebelkorn, Akron

At Large 2: Daylon Swearingen, Attica/Batavia

At Large 3: Dustin Joy, Lyndonville

At Large 4: Daniel Alberico, Camden

 

152 POUNDS

Section 1: Sean McGarvey, Pearl River

Section 2: Collin O'Brien, Watervliet

Section 3: Hunter Richard, Holland Patent

Section 4: Shvunte Searcy, Marathon

Section 5: Mason Compton, Attica-Batavia

Section 6: Dan Torres, Falconer

Section 7: Jacob Nolan, Saranac

Section 8: Austin Carmen, Clarke

Section 9: Dillon Ross, Onteora

Section 10: Brody Sheppard, Ogdensburg

Section 11: Thomas Hoeg, Mattituck

PSAL: Justin Ebron, Eagle Academy

At Large 1: Ross McFarland, Phoenix

At Large 2: Cole Rifanburg, Norwich

At Large 3: Tevrett Covedill, Fillmore

At Large 4: Charlie Grygas, Duanesburg

 

160 POUNDS

Section 1: Robbie Velichko, Putnam Valley

Section 2: Fritz Sheffler, Tamarac

Section 3: Caleb Beach, South Jefferson/Sandy Creek

Section 4: Madison Hoover, BGAH

Section 5: Noah Grover, Warsaw

Section 6: Cameron Page, Falconer

Section 7: Nick Bushey, Peru

Section 8: Bailey O'Brien, Locust Valley

Section 9: Noah Curreri, E/L/SW

Section 10: Mike LaBow, Gouverneur

Section 11: Jake Skrezec, Mattituck

PSAL: Joe DiForte, Petrides

At Large 1: Sawyer Overhoff, Eden

At Large 2: Morgan Seller, South Lewis

At Large 3: Ben Marshall, Canastota

At Large 4: Dustin Hinckley, Lyndonville

 

170 POUNDS

Section 1: Anthony Malfitano, Pearl River

Section 2: Jason Hoffman, Hadley-Luzerne/Lake George

Section 3: Connor Fredericks, Chittenango

Section 4: Austin Carr, BGAH

Section 5: Matt Gaiser, Alexander

Section 6: Trevor Micek, Maple Grove

Section 7: Austin Trombley, Northern Adirondack

Section 8:  Shawn Mosca, Carle Place/Wheatley

Section 9: Jeffrey Kiluba, Red Hook

Section 10: Kyle Jenkins, Gouverneur  

Section 11: Jason Shlonsky, Mt Sinai

PSAL: Serjey Thomas, Eagle Academy

At Large 1: Micah Miller, Maine-Endwell

At Large 2: Trevor Snow, General Brown

At Large 3: Eric Bartnik, Cheektowaga

At Large 4: Ryan Slater, Salem/Cambridge

 

182 POUNDS

Section 1: Cliffton Wang, Edgemont

Section 2: Dillon Warner, Schoharie

Section 3: Doug Simmons, Canastota

Section 4: Brennan Slater, Norwich

Section 5: Will Thompson, Byron Bergen

Section 6: Zak Trim, Maple Grove

Section 7: Chance LaPier, AuSable Valley

Section 8:  John DeRidder, Carle Place/Wheatley

Section 9: Ben Cuppett, New Paltz

Section 10: Tanner Donaldson, Gouverneur

Section 11: Mike Sabella, Mt Sinai

PSAL: Brian Frias, Robert F Kennedy

At Large 1: Corey Keefe, Falconer

At Large 2: Naphtali Steward, Ravena-Coeymans-Selkirk

At Large 3: Dylan Dunham, Whitney Point

At Large 4: Mike Sutliff, Hadley-Luzerne/Lake George

 

 

195 POUNDS

Section 1: Eoghan Murphy, Hastings

Section 2: Jake Pine, Hoosick Falls

Section 3: Joe Benedict, South Jefferson/ Sandy Creek

Section 4: Richie Knapp, Susquehanna Valley

Section 5: Jeff Uvieno, Perry

Section 6: Tyler Smith, Pioneer

Section 7: Sean Ahern, Saranac

Section 8: Anthony Buffolino, Clarke

Section 9: Brody Harris, Chester

Section 10:  No Entry

Section 11: James Hoeg, Mattituck

PSAL: Francis Tawiah, Petrides

At Large 1: Robert Middlebrook, Midlakes

At Large 2: Ryan Harper, Duanesburg

At Large 3: Jody Hermance, Granville

At Large 4: Brandon Gracey, Mexico

At Large 5: Chase Toal, Byron Bergen

 

220 POUNDS

Section 1: Chris Colombo, Croton-Harmon

Section 2: Michael Gaudette, Mechanicville-Stillwater

Section 3: Luke Rogers, General Brown

Section 4: Garyn Huntley, Unatego

Section 5: Hammond Raes, Midlakes

Section 6: Jordan McLaughlin, Olean

Section 7: Cole McKee, Peru

Section 8: Tareq Ibrahim, Clarke

Section 9: John Goodell, E/L/SW

Section 10: No Entry

Section 11: Tanner Zagarino, Mattituck

PSAL: Justin Lorenzo, Petrides

At Large 1: George Williams, Waterloo

At Large 2: Antonio Cutrie, Chittenango

At Large 3: Charlie Valone, Gowanda

At Large 4: Matt Eldridge, Depew

At Large 5: Jack Binder, Warrensburg

 

285 POUNDS

Section 1: Constantine George, Putnam Valley

Section 2: Lucas Sanders, Glens Falls

Section 3: Andrew Tanner, Adirondack

Section 4: Jacob Morrison, Unatego

Section 5: Brendan Marsocci, Byron Bergen

Section 6: Laith Alsous, Lewiston Porter

Section 7: Clay Watts, Beekmantown

Section 8: Joseph Libretti, Cold Spring Harbor

Section 9: Will Sutherland, Rondout Valley

Section 10: Kelly Moore, Gouverneur

Section 11: Robert Christ, Mt Sinai

PSAL: Jayson Gomez, Eagle Academy

At Large 1: Nick Jones, Dunkirk

At Large 2: Dan Hayner, Mechanicville-Stillwater

At Large 3: Jacob London, Alfred Almond

At Large 4: Kyle Fitzgerald, South Lewis