skip navigation

GFC 2020 - HS Divisions Entry Lists - Updated 9/23

By GFC Staff, 09/21/20, 10:30PM EDT

Share

REGISTRATION IS STILL OPEN!

www.GRAPPLERFALLCLASSIC.com

 

This list updated 9/23

Divisions Weight Class Name (Last Name) Name (First Name) Address (State) Style Wrestling Seeding Information
HS Elite 98 Graham Noah MI Folkstyle ONLY 2019 and 2020 NEMWA state champ 2019 MYWAY State runner up 2019 Ohio TOC runner up 2018 NUWAY National champion
HS Elite 98 Limbert Colyn OH Folkstyle ONLY Multiple time OAC State Placer and GFC Placer.
HS Elite 98 Martin Colin VA Folkstyle ONLY 2 x state champ middle school vawa states 2 x middle school placer super 32
HS Elite 98 Nelson John GA Folkstyle ONLY
HS Elite 98 Parker Braylen MI Folkstyle ONLY
HS Elite 98 Parsons Talan MI Folkstyle ONLY 6x MYWAY State Champ 2x Grappler Fall Classic Champ Grappler Fall Classic Runner up
HS Elite 98 Weiand Caleb MI Folkstyle ONLY
HS Elite 98 Yarbrough Javaan OH Folkstyle ONLY
HS Elite 105 Bellissimo Zach OH Folkstyle ONLY Currently Ranked #4 in Ohio DII Ohio Freshman State Tournament 4th
HS Elite 105 Bennett Ryan OH Folkstyle ONLY OAC JH State Champ/ 3rd , 2018 and 2019 2019 Super 32 JH placer 2019 Ohio Schoolboy FS and GR State Champ
HS Elite 105 Chambers Jack MI Folkstyle ONLY
HS Elite 105 Chinavare Cameron MI Folkstyle ONLY 4th Myway State
HS Elite 105 Creason Christopher CA Folkstyle ONLY
HS Elite 105 D'Alessandro Vinnie OH Folkstyle ONLY Three time Ohio junior high state placer. High School State qualifier in 2020 and State was cancelled. 2018 Middle School Grappler Champ.
HS Elite 105 Davis Braeden MI Folkstyle ONLY 2020 MHSAA State Champion, 2019 Fargo Freestyle Champion
HS Elite 105 Di Pol Angelo IA Folkstyle ONLY Tallinn Open Champion - Europes Largest Youth Tournament - Freestyle St. Petersburg - Russia Tournament - 3rd place - Freestyle.2019 School Boy Greco Finalist 2019 - US Greco National Team Member.2019
HS Elite 105 Dominguez Trenton FL Folkstyle ONLY Ranked 4th in State of Florida 3A 5th State of Florida 3A 2019-2020 RunnerUp Regional Florida 3A 2019-2020 District Champion Florida 3A 2019-2020 Metro Champion 3A 2019-2020 3rd Regionals 3A 2018-2019 Megatron Champion 2019 Elite
HS Elite 105 Fretwell Christian FL Folkstyle ONLY
HS Elite 105 Gates Justin MI Folkstyle ONLY 1st@TOC, 1st@GFC, 1st@GRR, 1st@Nuway Nat 4th@PreNat
HS Elite 105 Gomez Ricky NJ Folkstyle ONLY
HS Elite 105 Guzman Christian FL Folkstyle ONLY 2020 FHSAA State Runner up 106lbs
HS Elite 105 Harvey Lacy OH Folkstyle ONLY
HS Elite 105 Heethuis Drew MI Folkstyle ONLY 2018 GFC MS Champ 2019 GFC Elite Champ Ranked #10 Nationally by Matscouts 2020 MI HS D1 3rd 2018 USA Folkstyle National Champ
HS Elite 105 Keller Jak MI Folkstyle ONLY
HS Elite 105 Kendrick Tamarion FL Folkstyle ONLY
HS Elite 105 Kluce Kade MI Folkstyle ONLY Myway states winner, 3rd at grappler 2019, national events placer
HS Elite 105 Knox Anthony NJ Folkstyle ONLY Number 3 Nationally ranked 106 on flowrestling HS rankings Super 32 Finalist USA wrestling freestyle national champ Tulsa Champ Journeymen HS champ
HS Elite 105 Lyons Easton MI Folkstyle ONLY
HS Elite 105 McDonald Chaz GA Folkstyle ONLY Georgia High School Class AAA 106 runner up
HS Elite 105 Mejia Brayden NC Folkstyle ONLY
HS Elite 105 Milani Marcello MI Folkstyle ONLY 19' GFC 1st HS Div, 20' Tulsa Nat's 3rd, 20' NJ Summer Nat's 3rd, 19' USAW Folkstyle Nat's 2nd, 19' Nat's F/S 5th, GR 3rd, 19' F/S & GR State Champ, 19' Central Reg F/S & GR 1st, 18' Nat's F/S 4th, GR 6th
HS Elite 105 Morales Adrian FL Folkstyle ONLY 2 X Florida State Placer 2019 4th and 2020 3rd
HS Elite 105 Nelson Owen OH Folkstyle ONLY
HS Elite 105 Paridon Jayce FL Folkstyle ONLY Placed 5th as a 7th Grader in FHSAA
HS Elite 105 Perry Coy MI Folkstyle ONLY State Runner Up. USAW Schoolboy National Team
HS Elite 105 Rivera Ethan FL Freestlye ONLY State Champion - Flo Ranked top 20
HS Elite 105 Rivera Ethan FL Folkstyle ONLY State Champion - Current Flo Top 20
HS Elite 105 Spalding Tanner OH Folkstyle ONLY - 2020 Reno Worlds AA, 2020 Tulsa AA, 2019 FloNats AA - 2020 Dixie Nats Champ, 2020 Indy Nats Champ, 2019 Bluegrass Nats Champ, 2019 MS Nats AA - 2019 KY MS State Champ, 2018 KY MS State Finalist, 2017 KY MS State Finalist
HS Elite 105 Stinson Cameron NC Folkstyle ONLY Non Highschool Level 6x All American 5x State Champ
HS Elite 105 Taranto Blaine FL Folkstyle ONLY
HS Elite 105 Terrell Bryson TN Folkstyle ONLY
HS Elite 105 Vugman Ethan FL Folkstyle ONLY FHSAA 3-A State Qualifier, Florida AAU state champion in middle school division, Georgia AAU state champion in middle school division
HS Elite 105 Washburn Tyler FL Folkstyle ONLY 5th place Fl high school states 6th place at Reno worlds 3rd place at Rocky mt nationals freestyle 6 place at rocky mt nationals folk style
HS Elite 105 Wertanen Nolan MI Folkstyle ONLY Michigan State Champ with HS record of 70-3
HS Elite 112 Chinavare Kaden MI Folkstyle ONLY 3rd place in state division 3 Michigan
HS Elite 112 Corday Nick GA Folkstyle ONLY Nationally ranked in all the major rankers: Flo #11, Open Mat #20 (#2 Southeast and beat #1 Moore 6-0) Rokfin #18 Prep Slam Champion 2020. KC Stampede 3rd, TN State Champion, 2X HS Champ. Beat 5 of top 20 (2 in top 10) and only losses were to #1, #4, #12
HS Elite 112 Corday Nick GA Folkstyle ONLY Ranked in Nation by TOM, Rokfin, flo(was 10th in Flo 106) #1 ranked in southeast by SEWrestler 2X State Champion in HS Prep Slam Champion KC Stampede 3rd Multiple AA
HS Elite 112 Corson Ashton MI Folkstyle ONLY 7th at MI state
HS Elite 112 Daniel Tyler MI Folkstyle ONLY
HS Elite 112 Dominguez Fernando FL Folkstyle ONLY 6th Place State 2019-2020 Runner Up Regionals 2019-2020 District Champion 2019-2020 Runner Up Metro Ranked 5th in the State of Florida for 3A Runner Up at Megatron In Elite 2019
HS Elite 112 Duncan Landen OH Folkstyle ONLY 2nd Districts, 2nd Sectionals, ranked 8th in the State
HS Elite 112 Fincher Aidan GA Folkstyle ONLY 2019-2020 GHSA 4A State Champ 106 2020 Reno World Open 3rd Place 109
HS Elite 112 Gray Trevon VA Folkstyle ONLY VA 2020 State Champ VA 2019 State Runner-Up Fargo freestyle and Greco blood round Ranked #11 SE regional rankings
HS Elite 112 Horwath Caden MI Folkstyle ONLY gfc rd3 place last year Fargo 2nd place michigan high school state champion
HS Elite 112 Hunt Cole GA Folkstyle ONLY 2019 Ga state 3rd 2019 F/S G/R Ga state champ 2019 Super 32 3-2 2019 Fargo lost in blood round F/S and GR 2019 NHSC 5-2 2020 Ga State champ 45-0 45 falls 2020 4th Oklahoma grand river rumble 2020 dixie duals 8-0
HS Elite 112 Kernan Mason PA Folkstyle ONLY
HS Elite 112 Levy James SC Folkstyle ONLY 2 time varsity state runner up2019 and 2020, 5th place Reno Nationals 2020
HS Elite 112 Luna Bryce CA Folkstyle ONLY 2019 5th grappler fall classic
HS Elite 112 Mars Joshua MI Folkstyle ONLY Freshaman 4th place D1 Michigan Sophomore 8th place D1 Michigan
HS Elite 112 Mata Justin SC Folkstyle ONLY
HS Elite 112 Noble Josh GA Folkstyle ONLY GA State runner up 2020 GA State 3rd place 2019 Prep Slam 2020 4th place Prep Slam 2019 5th place
HS Elite 112 Phifer Zach MI Folkstyle ONLY 2 time regional qualifier record for last two years 83-13 consistently ranked in the top ten in the state
HS Elite 112 Reineke Patrick OH Folkstyle ONLY Youth - multiple state championships in folk, free, greco. 2nd Preseason Nationals. Multiple All American at Top National Events. Member Ohio National Team, Ohio Stallions, 9th grade state placer 10th grade district champ - top ranking. State cancelled
HS Elite 112 Rhoads Dylan OH Folkstyle ONLY
HS Elite 112 Rice Ayson SD Folkstyle ONLY 3rd Tulsa Kickoff 6th Tulsa Nationals 3rd Preaseason Nationals
HS Elite 112 Richter Wyatt OH Folkstyle ONLY 3x Trinity award winner (Tulsa Fall, Tulsa Winter and Reno champion) during youth and middle school, Super 32 champion, TOC champion. HS - Record 43-6; 2020 Ohio state qualifier (States were cancelled in Ohio due to COVID)
HS Elite 112 Robles Mikey MI Folkstyle ONLY 2019/2020 1st Team All-Conference (SMAC) 2019/2020 Top 5 All-State Honors MHSAA D2 2019/2020 All Southwest 2nd Team
HS Elite 112 Rochester Darrell GA Folkstyle ONLY 1x Fargo Freestyle All-American 1x Georgia State Finalist
HS Elite 112 Rosas Adrian MI Folkstyle ONLY
HS Elite 112 Rowland Matthew NC Folkstyle ONLY 2x NCHSAA State Placer, 2x Super 32 Qualifier Placer, I-64 Duals HS All-American, MS AAU National Champion.
HS Elite 112 Ryan Colt OH Folkstyle ONLY
HS Elite 112 Shalhout Anas MI Folkstyle ONLY Won disctricts in D1 injured befire regionals
HS Elite 112 Smith Jamarcus MI Folkstyle ONLY 2020 d2 mhsaa 8th place @112 5x all American 5-2 at Indiana preseason Hoosier
HS Elite 112 Stewart Mason MI Folkstyle ONLY Multiple: Youth state champ & AA
HS Elite 112 Thomas Cory MI Folkstyle ONLY
HS Elite 112 Velasco Matthew FL Folkstyle ONLY
HS Elite 112 Walker Anthony MI Folkstyle ONLY Notable wins: Folkstyle - Joe Fernau (Montinin Catholic) State champ 7-3 Trason Oehme (SD) 6-2 - 8th 2019 Cadet Greco - South Dakota State Runner-Up Freestyle _ Sean Seefeldt - (St Eds) State champ 8-2 Noah Savageau - 10-0 Trason Oehme - 12-1
HS Elite 112 Wilson Orion MI Folkstyle ONLY MHSAA Div 1 State Championships- 6th place 112#
HS Elite 112 Zielinski Thomas MI Folkstyle ONLY Michigan High School Record 65-15 2X regional qualifier 2020 District Champ
HS Elite 119 Abell Brayden CA Folkstyle ONLY 2 time CA high school state placer 3rd NHSCA 5th DOC B 3rd Reno TOC 2nd Reno Worlds in Tulsa 2020
HS Elite 119 Adams Daniel OH Folkstyle ONLY Ohio Fargo Freestyle Team Ohio State alternate Disney All America
HS Elite 119 Albo Christopher FL Folkstyle ONLY 6th and 4th at Maryland states Mawa national All American
HS Elite 119 Anderson Auggie MI Folkstyle ONLY
HS Elite 119 Bates Trey TN Folkstyle ONLY 2x TN State Champion 3x GFC placer
HS Elite 119 Bazzi Zein MI Folkstyle ONLY 2x Michigan placer 2nd sophomore year 3rd junior year
HS Elite 119 Brown Jakob VA Folkstyle ONLY Virginia High School League 106 State Qualifier
HS Elite 119 Carey Brock NC Folkstyle ONLY Took 2nd in state as freshman. Ranked as one of SEWrestling top freshman in the US. MS All American.
HS Elite 119 Chalk Carson GA Folkstyle ONLY
HS Elite 119 CRUZ JOEY CA Folkstyle ONLY RANKED #1 IN NATION
HS Elite 119 Davis Kaleb GA Folkstyle ONLY
HS Elite 119 DeDona Angelo FL Folkstyle ONLY
HS Elite 119 Dion Gregory MI Folkstyle ONLY
HS Elite 119 DiTomasso Dominic GA Folkstyle ONLY 2020 GHSA 7A #106 Sectional Champ 2020 GHSA 7A #106 State Runner-up 2019 Dixie National 100 & 106 2X National Champ 2020 Grand River Rumble 117 2X All-American 2020 Deep South Duals 113 8-0 All-American 2020 Reno Worlds 115 All-American
HS Elite 119 Dunn Cole MI Folkstyle ONLY Junior: 4th in State 1st @ Districts & Regionals 1st @ Conf. Tour. 2nd @ County Meet Sophomore: Qualified for States 2nd @ Conf. Tour. 1st @ County Meet 5th @ Grappler Gold Freshman: 5th in State
HS Elite 119 Eads Moses WV Folkstyle ONLY TOC camp American crown champ 15 time all American
HS Elite 119 Edwards Caleb OH Folkstyle ONLY 3X OHSAA qualifier with two 3rd places and 2020 cancelled, 2X Disney AA, 3rd JO’s, NHSCA AA, multiple state freestyle finals, US Open 5th in Greco. 133-13 career HS record.
HS Elite 119 Fischer Thomas NJ Folkstyle ONLY 2017 and 2018 World Team Member for SUI 2018 World Championships 5th place 2019 European Youth Olympic Games 5th place for SUI
HS Elite 119 Frazier Logan IN Folkstyle ONLY 3rd Place finisher at Indiana High School State
HS Elite 119 Gaddey Colin MI Folkstyle ONLY
HS Elite 119 George Case OH Folkstyle ONLY State qualifier sophomore and junior year in Ohio, currently a senior
HS Elite 119 Haase Cooper FL Folkstyle ONLY Florida High School State champion Knockout 4th
HS Elite 119 Hendricks Will SC Folkstyle ONLY 2019 SC AAAA State Champion 106lbs
HS Elite 119 Hoffarth Dominic OH Folkstyle ONLY 2020 Ohio State High school qualifier (predicted 3rd, State tournament cancelled due to Covid)
HS Elite 119 Homan Ashton OH Folkstyle ONLY
HS Elite 119 Jones Clayton MI Folkstyle ONLY 38-4 during freshman High School campaign. Also placed 6th in 2019 in DCC invitational. Finished the season ranked 11th by Michigan Grappler.
HS Elite 119 Logue Sean PA Folkstyle ONLY 4th last year, 7th PA states
HS Elite 119 Lopez Eric SC Folkstyle ONLY 5A State qualifier (SC) 113 lbs
HS Elite 119 Lucio Aaron MI Folkstyle ONLY 3rd place at Michigan State Tournament USA Kids National 2x National finalist
HS Elite 119 Luna Noah NC Folkstyle ONLY 4th in NC state
HS Elite 119 Martin Max VA Folkstyle ONLY NHSCA Middle School AA 2018, (VHSL)Virginia 4A State Runner up 2019, VHSL State Champ 2020
HS Elite 119 Miller Will MI Folkstyle ONLY
HS Elite 119 Mills Amantee GA Folkstyle ONLY 2020 3A Georgia State Champ as a Freshman 2019 AAU National Champ 56-1 High School Record
HS Elite 119 Mirabal Moses CA Folkstyle ONLY
HS Elite 119 Montaperto Kyle NC Folkstyle ONLY 2 x NC State Champion
HS Elite 119 Otero Yuta VA Folkstyle ONLY Virginia High School 6A State place winner (6th place)
HS Elite 119 Parker Jack MI Folkstyle ONLY 2020 MHSAA 2nd Place 2019 MHSAA 7th Place
HS Elite 119 Peacock Chris IN Folkstyle ONLY
HS Elite 119 Perez Anthony OH Folkstyle ONLY
HS Elite 119 Poe Aiden FL Folkstyle ONLY Florida SQ
HS Elite 119 Russel Daniel MI Folkstyle ONLY
HS Elite 119 Santaniello Anthony NJ Folkstyle ONLY Ranked 9th Flo Wrestling NJ States: 2nd as a freshman
HS Elite 119 Schlossman Jorden NC Folkstyle ONLY North Carolina High School Association 106lb. 2A State Champion
HS Elite 119 Spoelman Kevin MI Folkstyle ONLY Two time State Qualifier 2019 MyWay State Qualifier 2019 Conference Honorable Mention 2020 State Placer D4 119 6th
HS Elite 119 Strong Cayden MI Folkstyle ONLY
HS Elite 119 Thompson Zachary CA Folkstyle ONLY CCS champ Ca round of 12 !st Mid Cals !st tim Brown !st league
HS Elite 119 Thompson Coleton GA Folkstyle ONLY
HS Elite 119 Thornton Isaac KY Folkstyle ONLY 2x Ky state runner-up
HS Elite 119 Torres Michael CA Folkstyle ONLY Doc B finalist Cif state placer Grapler fall classic varsity elite placer
HS Elite 119 Tortual Logan NC Folkstyle ONLY State Placer, 2020 1A, 113, 3rd
HS Elite 119 Wadle Noah FL Folkstyle ONLY FL 3A State Champ 2019 FL 3A State Runner up 2020
HS Elite 119 Walker Alexander FL Folkstyle ONLY 2020 3rd place at state
HS Elite 119 Weaver Gabe MI Folkstyle ONLY
HS Elite 119 Weinzweig Cael MI Folkstyle ONLY
HS Elite 119 WILSON TY OH Folkstyle ONLY 2019 Ohio State Runner-Up 2019 Dixie Nationals Champion 2019 Freestyle State Champion 2019 Freestyle Central Regional Runner-Up 4 x Grappler Fall Classic Placer
HS Elite 119 Yarbrough Marlon OH Folkstyle ONLY 2019-2020 Ironman 4th place 2019-2020 State Qualifier
HS Elite 125 Anderson Ashton MI Folkstyle ONLY MHSAA State Finals 2018 5th, 2020 3rd Iowa Pre-Season Nationals 2018 3rd, 2019 4th GFC 2017 V-3rd, 2018 E-7th Central Regional 2019 2nd
HS Elite 125 Arboleda Luis FL Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Arocha Brandon FL Folkstyle ONLY Florida State Placer
HS Elite 125 Austin Andrew FL Folkstyle ONLY 2020 FL State Champion, 2019 State Placer
HS Elite 125 bailey carson GA Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Barnes TJ OH Folkstyle ONLY 58 wins total Fresh and Soph year. 2 time district qualifier in D1.
HS Elite 125 Bashor Clayton CA Folkstyle ONLY 3x California State Qualfier 3rd Garland Rapids Rumble High Schoo Elite
HS Elite 125 Basile Braden FL Folkstyle ONLY 2019 Grappler Runner-up-Elite Division, 2x FHSAA State Champion, Nationally ranked by FLO, Intermat, and Wrestling USA
HS Elite 125 Bernard Aidan MI Folkstyle ONLY 3rd at states, division 3
HS Elite 125 Bishop Easton GA Folkstyle ONLY georgia state 3rd
HS Elite 125 Bond Jackson GA Folkstyle ONLY 2x HS Tenn State Champion 7x Ga youth state champion 3x Southeast Regionals freestyle champion 3x Southeast Regionals greco roman champion
HS Elite 125 Butler Gavin SC Folkstyle ONLY South Carolina 5A State Runner Up
HS Elite 125 Casey Alan CA Folkstyle ONLY 2019 tim brown memorial 115 3rd 2019 las vegas holiday classic 106 2nd james riddle classic oakdale ca 115 2nd
HS Elite 125 Cowen Ty MI Folkstyle ONLY 2 time Michigan d1 qualifier
HS Elite 125 Cox Jacob NC Folkstyle ONLY 2019 NC State 3rd 2020 NC State Champ
HS Elite 125 Dendy Davis GA Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Faglioni Mitchell VA Folkstyle ONLY VAWA Folkstyle State Champ; multi-year finalist and placer
HS Elite 125 Ferretti Brendan MI Folkstyle ONLY 2x Michigan State Champ 2018 MHSAA 3rd 2019 MUSAW Cadet 120 Champ 2019 MUSAW Greco 120 Champ 2019 Central Reg FS 120 lbs 4th 2019 JR Duals FS 120lbs 3-2 Record 2019 JR Dual GR - 120 lbs 3-2 Record 2018 GFC HS Elite 4th 2018 Super 32 3-2 HS Record 143-6
HS Elite 125 Frailey Randy MI Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Gilcher Dylan MI Folkstyle ONLY 4th 2019 Super 32 State champ 2019
HS Elite 125 Gochberg Noah TX Folkstyle ONLY State Champ. 2 time finalist. 3 time placer. Fargo All American.
HS Elite 125 Hall Zack MI Folkstyle ONLY 2019 7th D3 112 2020 2nd D4 119
HS Elite 125 Hampton Andrew MI Folkstyle ONLY 2019-2020 MHSAA D1 Runner up 2018-2019 MHSAA D1 3rd place beat nationally ranked Dylan Giltcher 2 times this year during high school season
HS Elite 125 Haynes Joe MI Folkstyle ONLY Michigan state champ 119
HS Elite 125 Hulsey Zack GA Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Jajoo Rishabh NY Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Jarrett Judson TN Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Jones Reese GA Folkstyle ONLY 2020 GA folkstyle state champion 106lb.
HS Elite 125 Lautzenheiser Garett OH Folkstyle ONLY 2020 District Champion over #2 Ranked Kyle Rowan, Projected State Champion, CoronaVirus Cancellation 2019 Ohio State Champion D2 Ranked 16th at 126 on FloWrestling 2019 Double Flo All American Ranked 11th on Rokfin Willie Saylor Ranked 12th Open Mat
HS Elite 125 Lusk Elijah FL Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Marsman Trevor MI Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Martinez Art GA Folkstyle ONLY 4th 2019 GHSA 1A State 106 2nd 2020 GHSA 1A State 113
HS Elite 125 Moliere Jalen FL Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Molina Jerry FL Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Negrete jr. Carlos CA Folkstyle ONLY Currently ranked #9 at 126 by flowrestling 2x Ca state runner up 2018 Doc B champion 2019 Doc B runner up 2019 Zinkin Champion
HS Elite 125 Nilo Royce WI Folkstyle ONLY WI HS State Qualifier 4th place 2020 Rocky Mountain Nationals Freestyle champ in France 5x State Youth Champion Numerous Nationals titles and placements
HS Elite 125 Peterman Caden MI Folkstyle ONLY 5th Place MHSAA State
HS Elite 125 Rivera Eligh FL Folkstyle ONLY Ironman 5th Flo Ranked Top 20
HS Elite 125 Rivera Eligh FL Freestlye ONLY Ironman 3rd Flo Ranked Top 20
HS Elite 125 Rivera Eligh FL Freestlye ONLY Ironman 3rd Flo Ranked Top 20
HS Elite 125 Roman Noel FL Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Santaniello Vincent NJ Folkstyle ONLY Ranked #7 Flo Wrestling New Jersey States: 8th as a freshman 3rd as a sophomore 2nd as a junior
HS Elite 125 Shires Sammy TN Folkstyle ONLY 2x 3rd place at State
HS Elite 125 Smith Aiden MI Folkstyle ONLY D1 state runner-up
HS Elite 125 Smith Aj MN Folkstyle ONLY
HS Elite 125 sparkman dylan FL Folkstyle ONLY FL state runner up 3A 120 3rd at 119 GFC 2019
HS Elite 125 Szewczyk Adam NC Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Termini Thomas GA Folkstyle ONLY 2020 Placed 3rd in GHSA State Tournment in GA, AAAA. Placed 2nd in GHSA Sectional Qualifier, AAAA in 2020. Area Champion, AAA 2020.
HS Elite 125 Thomas Darren KY Folkstyle ONLY 2x Kentucky High School State Champion 2019 IHPO Super 32 Qualifier Champion 2020 Rocky Mountain Nationals Placer 3rd
HS Elite 125 Thurmond Tyson GA Folkstyle ONLY 2018 Freakshow all american 2018 Georgia State Champ 2019 Georgia Runner-up 2020 Georgia Runner-up
HS Elite 125 Tracy Tyler NC Folkstyle ONLY 2nd place NC High School states 106 lbs 3A as freshman
HS Elite 125 Treanor Richard NC Folkstyle ONLY 2x NC STATE CHAMPION. NHSCA sophomore finalist. 4X FARGO ALL AMERICAN. Army West Point Commit.
HS Elite 125 Turner Giles GA Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Valoria Jean FL Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Villalobos Jaden FL Folkstyle ONLY 3 x State Qualifier
HS Elite 125 Walker Blake FL Folkstyle ONLY
HS Elite 125 Watkins Brennan TN Folkstyle ONLY 2020 TN State Runner-Up @ 126 2019 TN State 4th @ 113 3X HS Region Champion 106, 113, 126
HS Elite 125 Whidden Hayden FL Folkstyle ONLY 2020 State runner-up
HS Elite 125 Zertopoulis Demetri FL Folkstyle ONLY Fawa state champ Aau Fl state champ
HS Elite 130 Aguilar Nathan CA Folkstyle ONLY 2019- 34 and 8 HighSchool season 1st Clovis West,1st League, 3rd Sections, 4th MidCals, 3rd Freestly State, 3rd Greco State, 4th Greco Western Regionals
HS Elite 130 Alfaro Oscar R. CA Folkstyle ONLY 12 x CAUSA and SCWAY state placer. 1 x CAUSA state champ 5th place in section (CCS) 3rd and 4th at the Pan-Americans
HS Elite 130 Bennett Ashtyn MI Folkstyle ONLY
HS Elite 130 Bishop Colton GA Folkstyle ONLY two time Georgia state finalist
HS Elite 130 Buck Gavin FL Folkstyle ONLY 2x FHSAA State Qualifier 2020 FHSAA State Placer 5th
HS Elite 130 Butler Kyren OH Folkstyle ONLY 3rd Place AA Fargo 2019 3x Ohio State Qualifier 2x Ohio State Champion Freestyle 2019 Ohio State Champion Greco 2019
HS Elite 130 Calderon Ruben R TX Folkstyle ONLY
HS Elite 130 Castro Pablo OH Folkstyle ONLY 6th Beast of the East 1st at Brecksville Holiday Tournament Ranked 21st Rokofin Ranked 17th on track previously Blood round ironman 2020- Projected state finalist in Ohio- Coronavirus cancellation
HS Elite 130 Cline William NC Folkstyle ONLY 5th place N.C. state tournament 4a
HS Elite 130 Coppess Cale MI Folkstyle ONLY 2020 MHSAA All-State 8th place MI Grappler Ranked #2 D3 119lb Underclassman 2020 Notable wins: Kevin Spoelman - MHSAA State Placer Derek Mayle - MHSAA State Placer Ashton Bennett - 3x MHSAA State Qualifier Taylor Gibson - 2x MHSAA State Qualifier
HS Elite 130 dusendang robert MI Folkstyle ONLY 2x 4th pacer at states 2018 michigan grappler runner up
HS Elite 130 elasivich jake MI Folkstyle ONLY 2018/2019 division 3 Michigan state champion
HS Elite 130 Fedalen Richard MD Folkstyle ONLY 5th IronMan 5th Fargo FS 5th Fargo GR 3rd NHSCA
HS Elite 130 Fenbert Jacob MI Folkstyle ONLY Division 3 119 State qualifier. Michigan grappler ranked.
HS Elite 130 Freeze Davis NC Folkstyle ONLY 2020 2nd place NC 113# 4A (Freshman)
HS Elite 130 Ginter Jeremy OH Folkstyle ONLY 2019 ms grappler champ 2019 ms preseason champ 2020 2nd tulsa 2019 ms 3rd super 32 3x state champ 5x state finalist 8x placer Top incoming freshman
HS Elite 130 Goin Sam IN Folkstyle ONLY Indiana high school 5th
HS Elite 130 Goode Raymond VA Folkstyle ONLY
HS Elite 130 Homan Alec OH Folkstyle ONLY
HS Elite 130 Kinch Ethan MI Folkstyle ONLY
HS Elite 130 Knight Eli GA Folkstyle ONLY 2 time state champ 3 time state finalist
HS Elite 130 Layton Dylan SC Folkstyle ONLY 2x State Place Winner, 1X State Champ
HS Elite 130 Lopez Donte CA Folkstyle ONLY 2 time california state qualifier 2 time Central Coast Section finalist 2018 All-American NHSCA 4th NHSCA 2018
HS Elite 130 Marines Darius MI Folkstyle ONLY Grappler Fall Classic Varsity Runner Up
HS Elite 130 Mason Hunter TN Folkstyle ONLY 2020 HS State Champ@126. #33 On the 2023 Big Board. 2020 Reno Worlds 2nd place, 2019 NHSCA Champ
HS Elite 130 McClelland David FL Folkstyle ONLY GFC Champion FL State Runner Up
HS Elite 130 McClelland David FL Freestlye ONLY GFC Champ FL State Runner Up
HS Elite 130 McNichols John FL Folkstyle ONLY 4th in state last year . Florida 2a
HS Elite 130 Melguizo Sebastian FL Folkstyle ONLY
HS Elite 130 Miller Landon MI Folkstyle ONLY
HS Elite 130 Moshenek Elijah VA Folkstyle ONLY 2019/2020 VHSL 2A Champ (126)
HS Elite 130 Murdock Ian NC Folkstyle ONLY 6th at NC state championships 2019 3rd Deep South Nationals 2020
HS Elite 130 Nagle Lucas MI Folkstyle ONLY
HS Elite 130 Necula Emil GA Folkstyle ONLY 2019 S32 8th MS 2019 Journeyman 3rd MS 2019 TOC Champion MS 2019 GA State Champion U14 2019 USA Nationals Freestyle 7th U14 2019 USA Nationals Greco 5th U14 2018 Tulsa KickOff 2nd MS 2018 TOC Runner-up 2018 GA State Champion
HS Elite 130 NERENBERG Chase GA Folkstyle ONLY 2019/2020 State GA Qualifier- Finish Top 8 Nuway Wild 2nd Place
HS Elite 130 Nini Danny FL Folkstyle ONLY 2X State Champion / 1X 3Rd
HS Elite 130 Nini Danny FL Freestlye ONLY 2X State Champion
HS Elite 130 Nini Danny FL Folkstyle ONLY 2x Fl state champ Freestyle St champ 7 time all American TOM class of 2022 #119
HS Elite 130 Ouillette Zachary MI Folkstyle ONLY
HS Elite 130 Pelc Caiden MI Folkstyle ONLY not sure- 18/19 D3 6th place States 112# Freshman 19/20 D3 5th Place States 119# Sophmore
HS Elite 130 Robinson Trammel MI Folkstyle ONLY Ranked #9 in Michigan 2020 Ranked top 40 for freshman 2020 State qualifier 2020 as a freshman Youth Tulsa Champ
HS Elite 130 Robinson Joey GA Folkstyle ONLY Georgia State 6A Champ, FK, 2020, 113 lbs Georgia State 6A Placer, FK, 2019, 106 lbs Georgia State Champ, GR, Cadet, 2019, 106 lbs Georgia State Runner-Up, FR, Cadet, 2019, 106 lbs
HS Elite 130 Shell Ethan NC Folkstyle ONLY 2020 NC A State Champion 2019 NC A Runner Up 2019 Team NC Fargo
HS Elite 130 Swiderski Casey MI Folkstyle ONLY 2xMHSAA State Champ, 2x GFC Champ, Ranked 10 Nationally at 132
HS Elite 130 VanDyke Dy’Vaire OH Folkstyle ONLY 4th place at Grappler 2019 1st at Sectionals Ohio 2nd at districts Ohio Ohio State qualifier No state tournament Covid 19
HS Elite 130 Vaporis Will SC Folkstyle ONLY
HS Elite 130 VARGO MATTEO IN Folkstyle ONLY SC STATE CHAMPION 2020 SC STATE RUNNER UP 2019
HS Elite 130 Wells Justin CA Folkstyle ONLY 2x MS Super 32 Finalist . 4th FloNationals
HS Elite 130 Wells Canyon OH Folkstyle ONLY 2x state alternate, 2019 Fargo team member, Northeast Regional Greco 4th place, 2019 Tournament of Champions 5th place.
HS Elite 130 Whitmire Jackson GA Folkstyle ONLY 3 times Georgia state placer 2 time Finalist
HS Elite 135 Brown Max MI Folkstyle ONLY 4/3 Michigan high school
HS Elite 135 Bunn TJ MI Folkstyle ONLY 5th place finish Michigan at 125lbs 1st place finish last years varsity division at 130lbs.
HS Elite 135 Burrus Conner OH Folkstyle ONLY 3yr Sectional champ, 3 yr district qualifier, fargo qualifier.
HS Elite 135 Clark Evan GA Folkstyle ONLY 2019 Area champ 2019 sectional champ 2019 Georgia State finalist
HS Elite 135 Cline Caleb MI Folkstyle ONLY State 7th
HS Elite 135 Collins Ayden MI Folkstyle ONLY
HS Elite 135 Corrales Omar FL Folkstyle ONLY
HS Elite 135 Couto Alex FL Folkstyle ONLY 2019- 3rd at State, 3rd at Knockout, 2020 Regional Champ, 2020 State Champ
HS Elite 135 Crook Tom FL Folkstyle ONLY 2019 NHSCA Freshman Champ . 2x FL 2A HS State Champ, 2020 Knockout Champ, 2x Prep Slam Champ. 2x SE Reg Champ (Free and Greco). 2019 Grappler -3rd 126lbs. Currently rated 12th Flo HS ratings at 132lbs.
HS Elite 135 Dalrymple James Dayne TN Folkstyle ONLY TN State Champ 120 2019,3rd 2018, 2nd 2017. 2020 Rocky Mountain Nat'ls 5th @132. 2018-2019 High School Season 53-7.
HS Elite 135 Davis Aiden MI Folkstyle ONLY 2020 mhsaa state 2nd place @ 125. 2018 GFC HS Elite 8th @ 119. 2018 FloNational Greco-Roman 8th @ 120.
HS Elite 135 DeMarest Logan MI Folkstyle ONLY Grand River Rumble All-American NUWAY Nationals All-American
HS Elite 135 Duncan George FL Folkstyle ONLY
HS Elite 135 Fietz Austin MI Folkstyle ONLY Michigan State Champ 2020 Grappler Gold invitational 2020 VA beach duals 2019
HS Elite 135 Garay Jason SC Folkstyle ONLY
HS Elite 135 Gillis Chase FL Folkstyle ONLY 3x all American, fhsaa 4th placer 3x district champ
HS Elite 135 Hernandez Jonathan CA Folkstyle ONLY masters champion Cif qualifier
HS Elite 135 Herrema Tyler (Dash) MI Folkstyle ONLY
HS Elite 135 Herriman Evan MI Folkstyle ONLY 4th Place Michigan High School DI
HS Elite 135 Honiss Maxwell MI Folkstyle ONLY State Qualifier (x2) Conference Champ (x2)
HS Elite 135 Jacobs Caden MI Folkstyle ONLY 12th grader - 97-20 HS record 3 time regional qualifier 2019 Kent County Champion (125#) (OW)
HS Elite 135 Lamka Philip MI Folkstyle ONLY Multiple time myway state champ Multiplied time byway national champ Tulsa kick off top 3 Ohio toc runner up
HS Elite 135 Middleton Andrew MI Folkstyle ONLY Regional Qualifier
HS Elite 135 Mingus Mason GA Folkstyle ONLY 2019 3A Georgia State Champ - 106 2020 3A Georgia State Runner-up - 126
HS Elite 135 Neely Samuel CA Folkstyle ONLY
HS Elite 135 Panone David GA Folkstyle ONLY 2019 Fargo AA (6th); State Champion; Ranked top 25 at 132 9th/10th graders WIN Magazine in 2019.
HS Elite 135 Pelc Isaiah MI Folkstyle ONLY 19/20 D3 State Qualifier #125 DNP Freshman
HS Elite 135 Phadphom Jimmy OH Folkstyle ONLY
HS Elite 135 Powell Connor GA Folkstyle ONLY 2019 GHSA State Champion (106 lbs.) 2020 GHSA 3rd place (120 lbs.)
HS Elite 135 Rhoads Davin OH Folkstyle ONLY 2019 State Champion 2018 Fargo Greco National Champion 2020 projected State Champion Ranked 7th in the country by Flowrestling
HS Elite 135 Rueda Santiago SC Folkstyle ONLY South Carolina state qualifier
HS Elite 135 Sherman Jack MI Folkstyle ONLY Mhsaa 3x state qualifier Mhsaa 2019 3rd place Mhsaa 2018 5th place
HS Elite 135 Shrader Mason MI Folkstyle ONLY 2nd - 125 - D1 -MHSAA - 2020 1st - 125 - DCC Invite - 2020 3rd - 125- Maumee Bay - 2020 2nd - 125 - Grappler Gold - 2019
HS Elite 135 Snipes Thomas SC Folkstyle ONLY South Carolina State champ
HS Elite 135 Strejc Zeth MI Folkstyle ONLY
HS Elite 135 Tapia Jayden FL Folkstyle ONLY
HS Elite 135 Thompson Jack MI Folkstyle ONLY
HS Elite 135 Tootle Connor FL Folkstyle ONLY
HS Elite 135 vogus Hunter OH Folkstyle ONLY state qualifier
HS Elite 135 Von Savoye Spencer CA Folkstyle ONLY 2020 Grand River Rumble Finalist.
HS Elite 135 Watts Ryan CA Folkstyle ONLY Place 7th in the California state championship tournament 2020 @ 126
HS Elite 135 Whitehill Quentin OH Folkstyle ONLY 2019 State Qualifier (state cancelled), 2020 4th place IndianaMat, 20-21 Ranked 5th in state D1
HS Elite 135 Wilson Dru MI Folkstyle ONLY
HS Elite 135 Zuniga Jermiah CA Folkstyle ONLY 2020 Washington state champ
HS Elite 140 Ames George MI Folkstyle ONLY 6th, 3rd @ MHSAA states
HS Elite 140 ANDEL HUNTER OH Folkstyle ONLY 2019-2020 Ohio HS State Qualifier
HS Elite 140 Askar Khaled OH Folkstyle ONLY
HS Elite 140 baltutis james FL Folkstyle ONLY
HS Elite 140 Bennett Ethan GA Folkstyle ONLY 2x State Qualifier
HS Elite 140 Burnett Nate OH Folkstyle ONLY 5th Ohio State (2019) *no 2020 state tournament held. 2nd Preseason Nationals 1st Brecksville Holiday
HS Elite 140 Butler Chase FL Folkstyle ONLY
HS Elite 140 Caban Skyler FL Folkstyle ONLY State Champ 2019 3rd placer 2020
HS Elite 140 Crook Jack FL Folkstyle ONLY Returning Grappler Finalist 130lbs Elite -2019, 2x Prep Slam Champ, 2019 Fargo Free All American, Currently Flo HS Rankings #20 at 138lbs. SE Reg Free Champ 2019, I64 Champ 2019.
HS Elite 140 Daltro Gabriel FL Folkstyle ONLY
HS Elite 140 Enriquez Jonathan FL Folkstyle ONLY
HS Elite 140 Ewen Melvin FL Folkstyle ONLY 2 time District Champion. Regional Runner Up. State Qualifier. Ranked 3rd in State in 2020 at 139.
HS Elite 140 Garrett Tyler GA Folkstyle ONLY 3x state qualifier 6th place state
HS Elite 140 Gomez Jayden CA Folkstyle ONLY Ranked no14 on Flo CA State Medalist Returning GFC Champ Fargo All American NHSCA National Champ
HS Elite 140 Guerrero Ramiro MI Folkstyle ONLY Mhsaa d-2 4th place
HS Elite 140 Halsey Jacob MI Folkstyle ONLY MI D2 State Qualifier
HS Elite 140 Hanau Micah MI Folkstyle ONLY MHSAA State Champion 2020 @ 130lbs
HS Elite 140 Heiselman CJ SC Folkstyle ONLY 2X State Qualifier 2x County Champion 2x Region Runner-Up
HS Elite 140 Holek Brock MI Folkstyle ONLY 3x MHSAA state placer 2018-7th 2019-4th 2020-2nd
HS Elite 140 Honiotes George GA Folkstyle ONLY 2x Ga State placer
HS Elite 140 Howey Josh MI Folkstyle ONLY 2 time Michigan state placer Macomb county champion
HS Elite 140 Hylton Ethan TN Folkstyle ONLY
HS Elite 140 Jerore Nathan MI Folkstyle ONLY 7th Freshman year in Michigan State Div 1 5th Sophomore year in MI State Div 1 3rd 2 years in a row for Grand River Rumble District Champ Sophomore year. 2020 2nd Regional sophomore year. 4th Rushmore Mayhem 2020 Grand River Rumble Duals 5-1 Oklahoma 2020
HS Elite 140 Karagias Zack NC Folkstyle ONLY State champion And qualifier freshman and sophomore years Super 32 Holy Angels Columbus Day duals champion
HS Elite 140 kennedy will FL Folkstyle ONLY 5th in states 1st in Districts 1st in Regionals
HS Elite 140 Kralik Kayden OH Folkstyle ONLY 2020 sectional champ, district runner up, Ohio had no state championship.
HS Elite 140 Larson Kyan MI Folkstyle ONLY 2nd place NUWAY Nationals 2019 Top-10 weight class ranking in MI during 2019-20 season
HS Elite 140 Link James MI Folkstyle ONLY Michigan State Qualifier at 125 in Divison 2
HS Elite 140 Lombardi Brian NY Folkstyle ONLY 2x New York Section Placer, NY Section Finalist
HS Elite 140 Mahaney Luke MI Folkstyle ONLY Runner up at 130 in 2019 6th in the state at 135 in 2020
HS Elite 140 Martin Julian NY Folkstyle ONLY 2017-2018 113lb NY Section VI Finalist and NYSPHSAA Championships 5th Alternate 2018-2019 126lb NY Section VI Champion and NYSPHSAA Championships State Qualifier. DNP 2019-2020 132lb NY Section VI Finalist and 8th Place at NYSPHSAA Championships
HS Elite 140 McCrary Caden GA Folkstyle ONLY - Super 32 AA - 5x Fargo AA - 4x UWW AA - 3x State Champ - NHSCA Sophomore National Champ
HS Elite 140 Miller Jackson MI Folkstyle ONLY
HS Elite 140 Neco-Rodriguez Adrian FL Folkstyle ONLY 2018 Alabama States 2nd 2019 Florida States 3rd 2020 Florida States 2nd
HS Elite 140 Peralta Diego FL Folkstyle ONLY
HS Elite 140 Pitts Sean TN Folkstyle ONLY Tennessee - HS #2 Tennessee - Junior FS/GR #2
HS Elite 140 Roszko Jack NY Folkstyle ONLY Overall Record: 95-18 8th grade (Varsity), 20-8 record, all conf Fresh (Varsity); 34-6 record, All county, Conf Champ... 5-2 record at NHSCA Freshman nationals Soph 41-4 record, All County, Conf Champ 3 out of 4 losses to NYS all-state wrestlers
HS Elite 140 SCOTT JAYDEN NY Folkstyle ONLY Ranked #17 By TheOpenMat And #19 By FloWrestling 2x Runner Up @ States
HS Elite 140 Sinclair Aeoden WI Folkstyle ONLY
HS Elite 140 Sinclair Aeoden WI Folkstyle ONLY 4xWI Youth Folkstyle Champion 15u Rocky Mountain Nationals Champion 2020 Tulsa Nationals - 3rd place, 15u 135 2019 Tulsa Nationals - 3rd place 15u 125 2019 Grappler Fall Classic Runner Up - MS 130 2019 Super 32 MS 120 Placer
HS Elite 140 Snipes Thomas SC Folkstyle ONLY South Carolina 5A 120LBS state champion
HS Elite 140 Squier Aidan CT Folkstyle ONLY
HS Elite 140 Swiss Trevor MI Folkstyle ONLY 2020 District Champion 39-9 lost blood round of Regionals with Meniscus injury. 4th GFC Varsity (2019) Multiple time state placer at MYWAY States 4x NEMWA State Champ MUSA Cadet Freestyle Champion, 2nd Place Greco 5-1 VA Beach NHSCA Duals (2019)
HS Elite 140 Tyus Caleb IL Folkstyle ONLY 3rd place state 2019 2nd place state 2020
HS Elite 140 Walls Preston FL Folkstyle ONLY
HS Elite 140 White Kyle MI Folkstyle ONLY MHSAA D1 State Placer 2020
HS Elite 140 White Jr. Cordell FL Folkstyle ONLY 2020 Freshman Florida State 3rd 2019 Michigan Grappler Varsity 4th 2018 Middle School USA Preseson National Champ
HS Elite 140 Wood Garrett GA Folkstyle ONLY 4th 2019 GHSA Championship, 126lb 3rd 2020 GHSA Championship, 138lb
HS Elite 140 ZINKIN HAYDEN CA Folkstyle ONLY RETURNING GFC PLACER; NHSCA ALL AMERICAN
HS Elite 145 Birtchet Zane NC Folkstyle ONLY 2019 2A State runner-up
HS Elite 145 Blaze Joey OH Folkstyle ONLY Ironman blood round Brecksville 3rd State qualifier Maumee Bay 2nd Ranked 2nd in the state
HS Elite 145 Burney Philip MI Folkstyle ONLY Michigan 6th place 135 D1
HS Elite 145 Cannedy Kodiak TN Folkstyle ONLY 2x TN State champ, 7th @ NHSCA (2019) Freshman 135#s, 3rd @ Reno World's 152#s
HS Elite 145 conley jack MI Folkstyle ONLY
HS Elite 145 Dendy Garrison GA Folkstyle ONLY 3rd last year grappler fall classic elite 140 3rd fargo 2019 3rd prep nationals Kansas City stampede champion 2 time state champion Ranked 8th by MatScouts ranked 8th flowrestling
HS Elite 145 Feliciano Leonard FL Folkstyle ONLY
HS Elite 145 Finnegan Jack IL Folkstyle ONLY Illinois State qualifier (x3) 6th USA preseason Nationals
HS Elite 145 Garcia Roman FL Folkstyle ONLY 2020 FHSAA State Championship 2a 132 6th place 2020 Rocky Mountain Nationals Freestyle 1st place 145 2020 Rocky Mountain Nationals Folkstyle 3rd place 145
HS Elite 145 Giompalo Nick KY Folkstyle ONLY 3 time regional winner, 3 time state qualifier
HS Elite 145 Griffin Myles FL Folkstyle ONLY New York State 3rd
HS Elite 145 Griffin Myles FL Freestlye ONLY New York State 3rd
HS Elite 145 Griffin Myles FL Freestlye ONLY New York State 3rd
HS Elite 145 Hardaway YaDonnis GA Folkstyle ONLY 1x GHSA State Qualifier
HS Elite 145 Harris James MI Folkstyle ONLY Sixth Place Grand River Rumble 2020
HS Elite 145 Haskin Jack OH Folkstyle ONLY Ranked #1, Division 1, Ohio HS ,145# 3x State Qualifier State Placer 2019 OH Greco State Champion 2019 OH Freestyle 3rd Place 2019 Ohio Fargo National Team 2018, and 2019 No 2020 States, or Fargo due to Covid
HS Elite 145 Hawbaker Jack VA Folkstyle ONLY 3 Rd Place NC HS States 2019 145
HS Elite 145 Hejke Nick FL Folkstyle ONLY 3x State qualifier 1x State placer.
HS Elite 145 Henderson Chase OH Folkstyle ONLY 2020 Ohio Division 1 State Qualifier 34-11 Record 2019 GFC Varsity Champion 135
HS Elite 145 Hines Jaekus FL Folkstyle ONLY 2x FL State Champ
HS Elite 145 Hines Jaekus FL Freestlye ONLY 2x FL State Champ
HS Elite 145 Hoover Jackson MI Folkstyle ONLY 3rd in state in MI 2020 USA Nationals RMN runner up 2020 Cheesehead Apocolypse Champ 2020
HS Elite 145 Hughes Garrett FL Folkstyle ONLY
HS Elite 145 Hunsberger David SC Folkstyle ONLY 2X South Carolina state champ
HS Elite 145 Johnson Zach MI Folkstyle ONLY 2020: MHSAA 2nd 2020: LOG Folk Style Duals (6-1) 2019: MHSAA 5th 2018: MHSAA 5th
HS Elite 145 Kahlenberg Grant NC Folkstyle ONLY Rank #2 in NC State qualifier 3 years
HS Elite 145 Kilic Michael GA Folkstyle ONLY Double fargo AA, Greco fargo champ, nhsca freshmen champ, 2x state champ, #12 in the nation
HS Elite 145 Loney Jr Mike MI Folkstyle ONLY 2020: 5th place at Rushmore nationals, 6th place usa nationals, 2nd place freestyle at strike zone championships, 4th place at MHSAA districts
HS Elite 145 Martin Alek OH Folkstyle ONLY Ohio State Champ Grappler 4th 2019 Super 32 3rd
HS Elite 145 Martinez Lester FL Folkstyle ONLY
HS Elite 145 Martinez II Matthew MI Folkstyle ONLY Michigan grappler #9 @140 6 time Nuway All- American 2019 AAU scholastic duals All-American Mhsaa regional qualifier 2019 myway state champion @143
HS Elite 145 Mira Dylan FL Folkstyle ONLY 3x FHSAA State Qualifier 2019 GFC Varsity division 3rd
HS Elite 145 Moder Christian FL Folkstyle ONLY FL State runner up @132lbs Knockout placer @132lbs Reno @ Tulsa 2020 5th @147lbs
HS Elite 145 Nagel Ben CO Folkstyle ONLY Colorado State 6th, 5th USA Nationals 2020
HS Elite 145 Norman Owen MI Folkstyle ONLY MHSAA 3rd 2020
HS Elite 145 Olson Gage CO Folkstyle ONLY
HS Elite 145 Payne Owen MI Folkstyle ONLY
HS Elite 145 Pominville Jarrod GA Folkstyle ONLY 3 time GA State Placer. 3rd place GA Super 32 Qualifier Sept 2020, 1st Place GA Games 2019 Freestyle and Greco
HS Elite 145 Porter Henry CA Folkstyle ONLY 2018 FGC 3rd elite 130 2019 FGC 2nd elite 140 CIF State Tourney 2nd, 3rd & 3rd 2018, 2019 & 2020 Ironman 2018 8th
HS Elite 145 Randolph Ransom FL Folkstyle ONLY
HS Elite 145 Rogers Benny NY Folkstyle ONLY All American Virginia Beach 3x All county 2x County Finalist 1x County Champ All NY State
HS Elite 145 roszko jack NY Folkstyle ONLY Jack's Wrestling credentials: Sect 8 (Nassau County NY) Overall Record: 95-18 8th grade year (Varsity) 99 lbs 20-8 record All conference wrestler Freshman year (Varsity) 113 lbs 34-6 record All county Conference Champion Most pins least time at Kris
HS Elite 145 SCAVUZZO JAMES OH Folkstyle ONLY 2019 USAW u16 Preseason Nationals 1st Place Champion. 2019 Fargo Qualifier. Ohio OHSAA State Tourn Qualifier (Cancelled)
HS Elite 145 Schubert Carter NY Folkstyle ONLY 3 time state qualifier 2x NYSPHAA State placer
HS Elite 145 Schumm Gabriel CA Folkstyle ONLY 2020: (132#s) Record 50-6 Top 12 California State Meet 4th CIF Southern Section Masters (250 schools) 1st CIF SS Norther Division (48 Schools) 2019; (120#s) Record 51-8 Top 12 California State Meet 6th CIF Southern Section Masters (250 schools) 1st CIF
HS Elite 145 Sorrow Christopher MI Folkstyle ONLY
HS Elite 145 Trupp Camden MI Folkstyle ONLY 2019 MI State Finals 3rd Place 2020 MI State Finalist~ 2nd Place
HS Elite 145 Tyus Caine IL Folkstyle ONLY 6th place state 2019 3rd place state 2020 Runner up Reno Worlds 2020
HS Elite 145 Vanvaerenbergh Justin MI Folkstyle ONLY 4th at MI state D1
HS Elite 145 Vazquez Alex FL Folkstyle ONLY 2 Time State qualifier.
HS Elite 145 West Tommy OH Folkstyle ONLY
HS Elite 152 Abdon Brendon FL Folkstyle ONLY 2019 GFC 6th place in Elite 2019 state runner-up 2020 state champ Flo ranked 17th @ 145
HS Elite 152 Baxter AJ MI Folkstyle ONLY 2x Michigan Placer
HS Elite 152 Bennett Evan OH Folkstyle ONLY 2020 OHSAA D1 State Qualifier (Canceled for Covid) 2019 NHSCA Freshman AA 2019 Fargo FS Blood Round 2018 Ohio Freestyle Cadet Finalist Varsity H.S. record 59-11 at St. Edward
HS Elite 152 Benson Brady MI Folkstyle ONLY
HS Elite 152 Blyveis Benjamin MI Folkstyle ONLY 2 x MUSAW State Champ 2019 USAW Central Regional Champion 2019 MYWA 2nd 3 x NV USAW State Runner-Up
HS Elite 152 Bowers Aidan TN Folkstyle ONLY Flo Prep weight #7
HS Elite 152 Cabral Tyler FL Folkstyle ONLY Placed 6th and 2nd in The state
HS Elite 152 Chittum Ty VA Folkstyle ONLY
HS Elite 152 Chittum Ty VA Folkstyle ONLY
HS Elite 152 Diaz Bas FL Folkstyle ONLY 2020 FHSAA State Champion
HS Elite 152 DiCarlo Micah SC Folkstyle ONLY
HS Elite 152 Dobeck Jayden NC Folkstyle ONLY NCHSSA 4A 2nd place 145#
HS Elite 152 Dodman Nick MI Folkstyle ONLY
HS Elite 152 Estevez Darian FL Folkstyle ONLY 2x FL State Finalist, Reno world championships finalist, USAW pre-season nationals finalist, 2x Gold All-American Disney Duals, GFC Champion MS.
HS Elite 152 Faison Aaron NC Folkstyle ONLY 2 x state qualifier 1 x 3rd place
HS Elite 152 Garza Ceasar CA Folkstyle ONLY Doc B 8th place Las Vegas holiday classic 2nd nhsca all American, CA state placer
HS Elite 152 Garza Ceasar CA Folkstyle ONLY 2020 grand river rumble runner up, 2020 doc b 8th place, Nhsca all American. Ca state placer
HS Elite 152 Gautreau Brayden MI Folkstyle ONLY District champion Regional qualifier
HS Elite 152 Hart Luke VA Folkstyle ONLY 3rd VA States 1st Freestyle VA States 1st Greco VA States Northeast and Southeast Regional Placer
HS Elite 152 Hoffman Koen FL Folkstyle ONLY 4th Florida State
HS Elite 152 Horton Rance TN Folkstyle ONLY
HS Elite 152 Hurst Jackson TN Folkstyle ONLY 4th place TSSAA 2019 138lbs 1st place TSSAA 2020 145lbs
HS Elite 152 Janssen Tyler MI Folkstyle ONLY 7th in State
HS Elite 152 Johnsn Conner NC Folkstyle ONLY 3rd NC states 2019 3x conference champ 3x regional champ
HS Elite 152 Johnson Sam GA Folkstyle ONLY GA State: 4th, 2nd, 2nd Super 32 record: 7-2 Fargo Greco & Free Record 5-2
HS Elite 152 Johnston James MI Folkstyle ONLY Fargo All-American 3rd MI HIgh School State Finals - D1
HS Elite 152 LEECE BENNY MI Folkstyle ONLY ALL CONFERENCE D-1 RD 36-10 AS FRESHMAN
HS Elite 152 Leonard Josiah OH Folkstyle ONLY
HS Elite 152 Link William MI Folkstyle ONLY Placed 4th in division 2 in Michigan at 140
HS Elite 152 Manjarrez Raife CO Folkstyle ONLY CO State Qualifier 4A
HS Elite 152 Martin John VA Folkstyle ONLY 2x virginia state finalist
HS Elite 152 McCombs Kent MI Folkstyle ONLY 2nd MI State 145# - 10th Grade 5th MI State 140# - 9th Grade
HS Elite 152 Moreno Brandon FL Folkstyle ONLY state qualifier
HS Elite 152 Munro Kamdyn GA Folkstyle ONLY 2019 Fargo Cadet 3rd Freestyle 5th Greco GA State Championship 2019-20 State Champion 2018-19 runner up 2017 -18 4th place
HS Elite 152 Ortegon Issac WI Folkstyle ONLY State qualifier
HS Elite 152 Paradice Jeremy GA Folkstyle ONLY 2020 Grand River Rumble AA 2020 GHSA 2nd place 7A 2019 Disney Duals AA 2019 Cadet Nationals AA 2019 NHSCA 7th place 2019 GHSA 4th place
HS Elite 152 Powell Cameron IN Folkstyle ONLY
HS Elite 152 Riggins Jaylon MI Folkstyle ONLY
HS Elite 152 Rochowiak Nicholas MI Folkstyle ONLY
HS Elite 152 Sanko Nick NY Folkstyle ONLY 2019-4th NYSPHSAA 2018- 6th NYSPHSAA 2019 - 4th Eastern States Classic 2018 - 3rd Eastern States Classic
HS Elite 152 Swiderski Tyler MI Folkstyle ONLY 2020 MHSAA state champ, 3x MHSAA state finalist.
HS Elite 152 Ussery Daniel SC Folkstyle ONLY
HS Elite 152 Vafiadis Nicholas VA Folkstyle ONLY 2X VA State Champion, 2019 Fargo Finalist
HS Elite 152 Wachter Trenton MI Folkstyle ONLY
HS Elite 152 Waller Logan NJ Folkstyle ONLY 2009 NJ District champ, 2nd NJ Region, NJ States wrestler back 2. 2020 3rd Battle in the Burg.
HS Elite 152 Weston RJ GA Folkstyle ONLY 2019 Fargo Cadet Freestyle 3rd place 2019 Fargo Cadet Greco Roman Champion Ranked #5 on the open mat @152 Ranked #10 on FloWrestling @160 2019 Southern Slam Champ (beating Nicholas Stonecheck 1-0 in finals) 2019 Ghsa 7a 138 state champ
HS Elite 152 Williams Nicholas NC Folkstyle ONLY 5th at NCHSAA 3A State Championships
HS Elite 152 willis Lucas FL Folkstyle ONLY 4 time florida st champ
HS Elite 160 Amaker Chandler SC Folkstyle ONLY 2020 Sc state champ, and 2019, 2018 S.C. state runner up
HS Elite 160 Barr Joshua MI Folkstyle ONLY Super 32 Middle School Champion 15U Tulsa Nationals Champion Cadet Folkstyle Champion Fargo 3rd Place 2 Time gfc highschool placer GGI champion Undefeated Freshmen State Champion
HS Elite 160 Blackledge Seth NC Folkstyle ONLY NC High school 1A 160lb State Champion. NHSCA Middle School 6th Place.
HS Elite 160 Bliss Carter NC Folkstyle ONLY
HS Elite 160 Booth Nate OH Folkstyle ONLY 2019 Distict place as a Freshman 2020 State Qualifier as a Sophomore
HS Elite 160 Borba Seth CA Folkstyle ONLY 7th at CIF State Championships
HS Elite 160 Bost Oren NC Folkstyle ONLY Placed 3rd NC State 3A Tournament 2020
HS Elite 160 Brady III Anthony OH Folkstyle ONLY
HS Elite 160 brooks jacob MI Folkstyle ONLY 2x SQ
HS Elite 160 Brown Jack SC Folkstyle ONLY 152 4th in 5a ‘20
HS Elite 160 Buell Stoney MI Folkstyle ONLY 2019 Fargo Champion 3x MI state champion 2019 Dbl AA FloNatls
HS Elite 160 Cagle Gavin TN Folkstyle ONLY 2 time Tennessee State Champion NHSCA All American Prep nationals All American
HS Elite 160 CASTLE GRADY MI Folkstyle ONLY 2X STATE QUALIFIER 2019 AND 2020
HS Elite 160 Chavez Christian IN Folkstyle ONLY
HS Elite 160 Cochran Cole GA Folkstyle ONLY 3rd Ga state 2019 2nd Ga state 2020
HS Elite 160 Crace Carson MI Folkstyle ONLY
HS Elite 160 Desiante Sergio FL Folkstyle ONLY 2020 FHSAA 2A 152 3rd Place 2019 NHSCAA Freshman 138 5th Place
HS Elite 160 Filipowicz Gunner GA Folkstyle ONLY 2nd - GA state 2019 2nd @ Pre-Season Nationals 2019 (Freshman/Sophomore Division) 2nd - Super 32 Qualifier 2019 4-2 @ Super 32 - 2019
HS Elite 160 Filipowicz Gunner GA Folkstyle ONLY 2nd GA State - 2019 2nd Super 32 Qualifier - 2019 4W & 2L @ Super 32 - 2019 2nd Pre-Season Nationals - 2019
HS Elite 160 Green Auden CO Folkstyle ONLY CO Regional Placer - 5th (State Alternate)
HS Elite 160 Hoppe Samuel MI Folkstyle ONLY
HS Elite 160 Kendrick Nick FL Folkstyle ONLY 2x FHSAA state qualifier
HS Elite 160 Klair Amit CA Folkstyle ONLY
HS Elite 160 Klinkhammer Isaac SD Folkstyle ONLY Multiple wins against nationally ranked wrestlers and state champions/finalist at Midwest Iron Man Duals in July - undefeated in all 3 styles. 2020 - 2nd at SDHSAA state 2019 - 2nd at SDHSAA state 2018 - 1st at SDHSAA state 2017 - 3rd at SDHSAA state
HS Elite 160 Kohn Dylan FL Folkstyle ONLY 3 time state placer, 3rd Florida State 2020, Fargo Greco All American
HS Elite 160 Konz Spencer MI Folkstyle ONLY Placed 3rd at 160# at states in Michigan going 41 and 4, placed 3rd at states in Michigan the year before also, state placer freshman year, placed at TOC in 2019.
HS Elite 160 korochenskiy Danil FL Folkstyle ONLY 2020 prep slam runner up. Fl 1a state qualifier. Freestyle and Greco-Roman state champ.
HS Elite 160 Ley Johnathan FL Folkstyle ONLY 2X State Runner UP
HS Elite 160 Ley Johnathan FL Freestlye ONLY 3x State Runner Up
HS Elite 160 Lofton Aaron TX Folkstyle ONLY 2020 6A UIL TX undefeated State Champion 2019 Grappler Fall Classic 5th place 2019 6A UIL State - 3rd place 2018 Grappler Fall Classic 8th Place 2018 6A UIL State - 3rd place 2018 NHSCA - 3rd place
HS Elite 160 Lopez Jacob CA Folkstyle ONLY Zinking classic, state qualifier.
HS Elite 160 Morlacci Enzo PA Folkstyle ONLY NHSCA Freshman Champ
HS Elite 160 Morrisette Tre TN Folkstyle ONLY 2020 Tennessee Class 3 State Champion at 160
HS Elite 160 Painter Robbie VA Folkstyle ONLY
HS Elite 160 Piccirilli Jacob GA Folkstyle ONLY Cadet National Team, 2020 All American Status, 2 time state placer
HS Elite 160 Poe-Hogan Hoke GA Folkstyle ONLY Tulsa All-American
HS Elite 160 Porter Micah CA Folkstyle ONLY 2020 CIF State Participant 2-2 2020 CCS Masters 3rd 2020 Mission League 1st
HS Elite 160 Pownall AUSTIN OH Folkstyle ONLY
HS Elite 160 Reed Jason OH Folkstyle ONLY
HS Elite 160 Rickert Ethan GA Folkstyle ONLY GA state 3rd placer 2019
HS Elite 160 Rodriguez Joel FL Folkstyle ONLY
HS Elite 160 Roti Jimmy MI Folkstyle ONLY 5th Place Div. 2 at HS States in MI
HS Elite 160 Sheffield Aaron GA Folkstyle ONLY 2020 State Champ 4A 152 Georgia 2019 2nd place Preseason Nationals Iowa 160
HS Elite 160 Shoaf Daniel NC Folkstyle ONLY
HS Elite 160 Siva Taythan CA Folkstyle ONLY 2nd cali USA state 4th Mid cals 4th Mission San jose
HS Elite 160 Slone Shadrick OH Folkstyle ONLY State qualifier as freshman State qualifier as sophomore no state tournament Ranked 2nd borofan in Ohio D3
HS Elite 160 Solorzano Frank FL Folkstyle ONLY 2020 State Qualifier
HS Elite 160 Soto Raul FL Folkstyle ONLY 2020 3rd place at state
HS Elite 160 Vellucci Anthony MI Folkstyle ONLY 2019 d1 Michigan sq 2020 d1 7th place Michigan
HS Elite 160 Wilmoth Gavin MI Folkstyle ONLY TW #1324933132
HS Elite 160 Wojcikiewicz Abraham IL Folkstyle ONLY Illinois State Qualifier
HS Elite 171 Aguiniga Ethan CA Folkstyle ONLY 11th in California at 160, 2X CA CIF Champ, 2X Masters Qualifier, 1 X State Qualifier.
HS Elite 171 Arnold Gabriel GA Folkstyle ONLY 2020 160lb National Prep Champ 2020 160lb PIASWT State Champ Ranked #2 overall Class of 2023 Ranked #5 Nationally Flo 170lbs
HS Elite 171 Arocha Roger FL Folkstyle ONLY Florida High school state placer
HS Elite 171 Baker Domonic VA Folkstyle ONLY State Champion, Beast All American
HS Elite 171 Battle Dalton GA Folkstyle ONLY 2020 Georgia State Champion-152lbs 2019 Georgia state placer
HS Elite 171 Bell Devon NC Folkstyle ONLY 2019 NCUSA Cadet Freestyle State Champ 2019 NCUSA Cadet Greco State Champ 2020 NCHSAA Regional Champ 2020 NCHSAA State Tourney-3rd
HS Elite 171 Bell Gaven NY Folkstyle ONLY 4 th place by state 10 grader 11 grade 1 ny ranked ( did not enter states elbow displacement) 4 time county champ 3 rd place eastern states 2019
HS Elite 171 Bertrand David GA Folkstyle ONLY 2018 Georgia 1A 4th place 138 lb 2019 Georgia 1A State Champions 160 lb 2020 Georgia 1A State Champion 160 lb
HS Elite 171 Burburija Brian FL Folkstyle ONLY Last year record 55-6
HS Elite 171 Clark Greyson GA Folkstyle ONLY 2 time Georgia state placer Nuway Oklahoma all american Nuway Carr Category 5 third
HS Elite 171 Cochran Luke GA Folkstyle ONLY
HS Elite 171 Cotton Remy MI Folkstyle ONLY 7th place State placer Michigan HS 160 pd Div. 1
HS Elite 171 Dickerson Avery MI Folkstyle ONLY
HS Elite 171 Ewen Noah OH Folkstyle ONLY 6th Division 1 OHSAA State Fargo AA 2x USAW Preseason Nationals All-American
HS Elite 171 Flanagan Bailey FL Freestlye ONLY FL State Champ Flo Ranked Top 20 *West Point commit
HS Elite 171 Flanagan Bailey FL Folkstyle ONLY Florida State Champ Flo Ranked Top 20 *West Point commit
HS Elite 171 Flanagan Bailey FL Folkstyle ONLY
HS Elite 171 Galasso Leonardo MI Folkstyle ONLY Michigan division 1 4th place District and regional champ 47-4 junior year record Ranked 1 at 160 division 1 in Michigan
HS Elite 171 Hakim Moe MI Folkstyle ONLY 2x RQ D1, ranked in state Mi
HS Elite 171 Hansen Christian NY Folkstyle ONLY 2020 NYS Champion, 2019 NYS Catholic High School State Champion, 2018 NYS Catholic High School State Champion, 2016 NYS Section Champion/NYS Qualifier; 2020 Eastern States Classic 3rd Place, 2018 NHSCA All-American
HS Elite 171 Hoskinson Cale FL Folkstyle ONLY Super 32 qualifier champ 3rd place state of Florida 2019
HS Elite 171 Lee Jacob MI Folkstyle ONLY 3rd place at State in Michigan
HS Elite 171 McCafferty Aiden NC Folkstyle ONLY 2020 - 2nd Place Summer Nationals Atlantic City 167 lbs 2020 - 6th Place NCHSAA State Championship 160 lbs
HS Elite 171 McDaniel Owen MI Folkstyle ONLY 2019 D-2 MI State Qualifier
HS Elite 171 Morrisette Clint TN Folkstyle ONLY District Champ. 2nd place Indian Classic. 1st Brawl in the Hall
HS Elite 171 Navarro Jacob MI Folkstyle ONLY 2019 Tulsa National Champ 12u 2019 NUWAY National Champ 13/14u 2020 MHSAA State Qualifier (2nd D/2nd R)
HS Elite 171 Payne Hayden MI Folkstyle ONLY 2020 State Qualifier 4th at the Wild
HS Elite 171 Rice Cody FL Folkstyle ONLY State Runner Up 2 time state placer prior to being a state runner up
HS Elite 171 Rojas Manuel MI Folkstyle ONLY 2x Freestyle Fargo runner up 189 state champ 4th at flo nationals Ranked 8th by flo at 182lbs
HS Elite 171 Rupp Noah NC Folkstyle ONLY NCHSAA State Championship 5th place
HS Elite 171 Schyck Lance FL Folkstyle ONLY Freshman: 4th in State (Florida) record 55-11 NHSCA High School Nationals - 5th Sophomore: 2nd in State (Florida) record 43-1
HS Elite 171 Singleton Matthew GA Folkstyle ONLY 3X Fargo All-American 2X Fargo Runner-Up 2X GHSA State Champion 2X Southeast Regional Champion 2019 Cadet World Team Trials Runner-Up 2019 Cadet PanAm Trials Runner-Up 2019 Flo Nationals Runner-Up No. 6 Flo National Ranking
HS Elite 171 Smith Harrison VA Folkstyle ONLY 2019 Virginia 4A 3rd placer at 152 lbs 2020 Virginia 4A 3rd Placer at 160 lbs
HS Elite 171 Swan Joshua FL Folkstyle ONLY 2018 Florida State 3rd 2019 Florida State 2nd 2020 Florida Sate Champion 2019 Michigan Grappler Elite Placer 8th
HS Elite 171 Thompson Ezekiel MI Folkstyle ONLY State qualifier last season
HS Elite 171 Van Vleet Zane SC Folkstyle ONLY State champ 170 lbs 2020, state runner up 2019, state qualifier 2017
HS Elite 171 Vanrys Jordan CA Folkstyle ONLY
HS Elite 171 Wisler Kael MI Folkstyle ONLY Mhsaa D2 8th Place 171 2020 Indiana Hoosier Preseason Open 4th Place 185 2020 2017 Myway state champion and multiple year placer
HS Elite 189 Adams Hunter GA Folkstyle ONLY 2X State Placer
HS Elite 189 Arrington Ryan CA Folkstyle ONLY
HS Elite 189 Badge Logan MI Folkstyle ONLY 2019 MHSAA State Champion 2020 MHSAA State Champion
HS Elite 189 Bartelt Sawyer FL Folkstyle ONLY Super 32 Middle School Champ FHSAA Runner up (as an 8th grader) 2x FHSAA Placer Tulsa Champ Reno Champ
HS Elite 189 Bills Austin MI Folkstyle ONLY Ranked #9 in Michigan in D1 @171 by Michigan Grappler
HS Elite 189 Blough Carter MI Folkstyle ONLY
HS Elite 189 Blough Carter MI Folkstyle ONLY
HS Elite 189 Brenner Cody MI Folkstyle ONLY three time Michigan state placer. 2nd, 3rd, and 8th.
HS Elite 189 Carroll Christian IN Folkstyle ONLY Cadet Duals 16-0 High School- injured last year(Freshman)
HS Elite 189 Duke Noah KY Folkstyle ONLY Kentucky State Placer 3rd
HS Elite 189 Garriques Gunnar IL Folkstyle ONLY Third Last Year in Varsity Division Prep Number 9 Ranking this Year Tennessee 3rd last year Massachusetts 1st year before
HS Elite 189 Godbee Thomas GA Folkstyle ONLY 2020 GHSA AA 195 State Champion 2020 3rd place Nuway Category 5 Storm - 195lb 2020 All American - Nuway Grand River Rumble - 187lb 2019 & 2018 - 4th place AA Georgia GHSA Tournament Talk to Gerald Carr (478-689-0372) & Donovan Panone (770-913-6061)
HS Elite 189 Hightower Hudson OH Folkstyle ONLY 2018- 5th state 2019- Ohio state HS cancelled 2018 2nd sophomore nationals Flo top 15 at 182
HS Elite 189 Hivnor Cole OH Folkstyle ONLY - 2X Ohio State Placer (fresh and soph) - Did not get a state tournament Jr year due to the covid. - 2X Pre Season Nationals AA - SE Regional Champion Freestyle - Ohio Junior Freestyle State Champion
HS Elite 189 Hustoles Jacob CO Folkstyle ONLY CO State Placer 3A - 5th Place
HS Elite 189 Johnson Emilio CA Folkstyle ONLY
HS Elite 189 Lukens Ty FL Folkstyle ONLY State champ Knockout champ 2X state runner up
HS Elite 189 Mauras Jeremiah FL Folkstyle ONLY FHSAA 3A 195 5th Place
HS Elite 189 McCusker Jack NY Folkstyle ONLY 2019 New York State Qualifier at 170 2x All Nassau County
HS Elite 189 New Savoy NC Folkstyle ONLY
HS Elite 189 Oliver Colton VA Folkstyle ONLY Va class2 runner up 2020 Regional champion 2020 3x district champion Va freestyle champion 2019 Fargo
HS Elite 189 pettine Colin NC Folkstyle ONLY
HS Elite 189 Randolph Brayden MI Folkstyle ONLY Fargo Cadet Runner Up, 3 x MI State Placer, 2 x finalist, Multiple x FS/GR State Champ. Central Regionals Champ
HS Elite 189 Rawls Carsten CA Folkstyle ONLY
HS Elite 189 Severs Brenden OH Folkstyle ONLY
HS Elite 189 Sewell Jr Theo TN Folkstyle ONLY 5th State, 1st Region, 8th KCI, 3rd Prep Slam
HS Elite 189 Smith Jaxon GA Folkstyle ONLY Super32 AA UWW Cadet AA Fargo Cadet AA 2x Georgia State Champ
HS Elite 189 Smith Marshall FL Folkstyle ONLY 2 time HS District Champ 2 time HS Regional Qualifier
HS Elite 189 Tal-Shahar Mikey FL Folkstyle ONLY Fargo 2nd Place 2019 State Runner Up 2020 Flo Nationals Champion 2019
HS Elite 189 Trevino Collin MI Folkstyle ONLY
HS Elite 215 Billingsley Connor TN Folkstyle ONLY 2 time State Placer KCI- 8th Prep Slam- 6th
HS Elite 215 Colley Jimmy MI Folkstyle ONLY Freshman 2019 yr 4th place Michigan D1 state, USA folkstyle nationals 2nd, Shophmore 2020 Breaksville Holiday tourney 4th place, 3rd Michigan D1 state
HS Elite 215 Delsanter Zachary OH Folkstyle ONLY 17-2 varsity green record
HS Elite 215 Gaston Garrett GA Folkstyle ONLY 3rd in 7A Georgia
HS Elite 215 Grange Juan IN Folkstyle ONLY All-American Deep South 2020
HS Elite 215 Jelinek Tyler MI Folkstyle ONLY MIchigan High School Association division 1 state placer.
HS Elite 215 Kistler Mark SC Folkstyle ONLY
HS Elite 215 Kluttz Levi NC Folkstyle ONLY State qualifier sophomore year, state runner-up junior year
HS Elite 215 Marshall Dedric FL Folkstyle ONLY Rocky Mountain AA 3rd place
HS Elite 215 Middlebrook Tristan FL Folkstyle ONLY 2020 4th place at state
HS Elite 215 Mora Juan CA Folkstyle ONLY Ranked 12 in the nation 2x CIF State qualifier 1X State placer 2x Doc B placer Fargo All-American Grand River Rumble Champion Reno worlds All-American
HS Elite 215 Pettigrew Noah GA Folkstyle ONLY 2018 Fargo Champ 2019 Fargo 3rd 2019 Prep Nationals 3rd
HS Elite 215 Toro Nelson FL Folkstyle ONLY
HS Elite 215 Walker Peter SC Folkstyle ONLY Want wrestler High School Varsity but did not see my weight class
HS Elite 215 Walley Kaleb GA Folkstyle ONLY 3x state qualifier 2xstate placer 1x state champ Deep South National champ 8th at Virginia Beach
HS Elite 215 Westfall Eathan MI Folkstyle ONLY 4th HS GFC 2019 4th MHSAA STATE 2020 FRESHMAN
HS Elite 285 Boggan Joshua MI Folkstyle ONLY State Placer 2019-2020; 7th Place 215 lbs.
HS Elite 285 Daniels Isiah MI Folkstyle ONLY
HS Elite 285 Hustoles James CO Folkstyle ONLY Colorado State Placer 3A 3rd Place
HS Elite 285 Jimenez Matthew FL Folkstyle ONLY One time state qualifier
HS Elite 285 Neloms LB GA Folkstyle ONLY Fargo quarterfinalist , state qualifier
HS Elite 285 Nugent Keegan MI Folkstyle ONLY 2020 Michigan State Runner Up - 215
HS Elite 285 Riano Jesus GA Folkstyle ONLY 2020 285lb 5th place at GHSA State 2019 285lb 4th place at GHSA State 2019 285lb blood rounds at Super32
HS Elite 285 Sans Adrian FL Folkstyle ONLY No information at this time.
HS Elite 285 VALLE FRANCISCO GA Folkstyle ONLY 6TH PLACE GAHSA STATE/ 1 ST PLACE DEEP SOUTH NATIONALS.
HS Elite 285 Vance Zachary NC Folkstyle ONLY NCHSAA State qualifier 40-14 record as sophomore
HS Varsity 105 Acevedo Luis FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Aviles Joshua FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Ballinger Kaiden FL Folkstyle ONLY None
HS Varsity 105 Benenson Daniel MI Folkstyle ONLY 18 wins 4 losses 2019-20 103 # weight class 2019-20
HS Varsity 105 Bergman Zachary OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 cannon michael MI Folkstyle ONLY none
HS Varsity 105 Chambers Jack MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Dohm Christian MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Escarra Jordan FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Freer Ethan SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 French Jagger CA Folkstyle ONLY 5X California state placer 3X Reno Worlds placer 2X Tulsa Nationals placer
HS Varsity 105 Gates Nathan SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Gehr Austin FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Glenn Jamil OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 hancock Sonny FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Harris Payton CO Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Hartley Josh FL Folkstyle ONLY 50-10 District Champion Regional Qualifier
HS Varsity 105 Hill Ryan FL Folkstyle ONLY None
HS Varsity 105 Kendrick Tamarion FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Kennedy Jason NC Folkstyle ONLY - 3X NCWAY State Placer - Runner up 2020 RCR Championships
HS Varsity 105 Kimling Julien MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Lowe Elijah FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Martinez Evan FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Moes Miranda FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Montaperto Rion NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 OLSON JAKE DE Folkstyle ONLY WRESTLED ON THE JV HIGH SCHOOL TEAM AS A FRESHMAN. WOULD CONSIDER HIM BEGINNER.
HS Varsity 105 Paridon Jayce FL Folkstyle ONLY Placed 5th in FHSAA as a 7th grader last year.
HS Varsity 105 Parker Chad MA Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Peace Jay SC Folkstyle ONLY SC Middle School State Champion 2x Dixie National Champion 2x Southern Throne National Champion
HS Varsity 105 Polk Adam MI Folkstyle ONLY 2019 Michigan Fall Grappler Classic 4th place 2019 Myway State Runner-up
HS Varsity 105 Simmoms Christian FL Folkstyle ONLY None
HS Varsity 105 Stinson Cameron NC Folkstyle ONLY Non Highschool Level 6x All American 5x State Champ
HS Varsity 105 Tellez Gabriel FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Vargas Boggiano Alejandro FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Vasquez Anjel MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 105 Vugman Ethan FL Folkstyle ONLY FHSAA 3-A state qualifier, AAU GA States and AAU FL States middle school champion
HS Varsity 105 Washburn Tyler FL Folkstyle ONLY Fhsaa 2a 5th state championship Reno worlds 6th Rocky Mountain 3rd
HS Varsity 105 Younts Connor MI Folkstyle ONLY 3rd MYWAY State 2019, 3x MYWAY State Placer, 2018 TOC Runner Up, 3x TOC Placer.
HS Varsity 112 Berg Caiden FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Cartagena Kaden FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Chavez Lucas OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Clark Hunter NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Cominsky Ryan FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Dayoub Maximilliano FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Dunn Cade MI Folkstyle ONLY Sophomore: Out Second half of season due to injury 7th Place at All County Tournament Freshman: Regional Qualifier 4th Place at Districts 6th Place at All County Tournament
HS Varsity 112 Fritz Ian NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Garcia Dylan FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Goble Ryley NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Guilliam Ben SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Hahlen Braden OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Heap Anderson FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Hildreth Dominic VA Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Huizar Lane MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Jones Clayton MI Folkstyle ONLY During 2019-2020 varsity high school season finished 34-4 during his freshman campaign. Per Michigan Grappler rankings he finished the 2019-2020 season ranked in the top 15 at 103 pounds in the stated of Michigan Division 1 wrestling.
HS Varsity 112 Karagias Matthew NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Kohler Bryce OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Latham Joaquin VA Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 McArthur Maddox GA Folkstyle ONLY 2 X State Champ, 2019 Dixie Nationals Champ
HS Varsity 112 Megdanoff Dominic MI Folkstyle ONLY Regional qualifier for division 1 MHSAA
HS Varsity 112 Megdanoff Maximus MI Folkstyle ONLY Second year wrestler
HS Varsity 112 Mendoza Aedan SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Nehme Samir MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Noel Colin OH Folkstyle ONLY 2020 State Qualifier tournament cancelled, Ranked 3rd in the state at the time of cancellation, 2018 Fargo FS AA, 2019 Fargo Jr FS rd of 12, 2020 District Runner-up, 2020 Sectional Champ, 3x Conference Champ, 2018 USA Wrestling Central Regional champ,
HS Varsity 112 Palmer Blake TN Folkstyle ONLY State Qualifier
HS Varsity 112 Perrow Tyler FL Folkstyle ONLY Fhsaa 2nd place HS. State tournament 2020 106lb
HS Varsity 112 Pierce Xavier OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Ray Zane NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Schlabach Keegan IN Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Singletary Benjamin SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Sly Charlie NC Folkstyle ONLY NCWAY 2020= Runner up 38th JR USA NC High State Camp= 1st
HS Varsity 112 Taylor Carter TX Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Thome RJ MI Folkstyle ONLY Division 3 Michigan. 5th in state for 2019-2020. 103# MyWay State Champion 2018-2019. 98#
HS Varsity 112 Ueberroth Tyler MI Folkstyle ONLY Saginaw County Champion Tri-Valley Conference Champion Michigan State Qualifier
HS Varsity 112 Upchurch Tyson GA Folkstyle ONLY 19-20 school year - region finalist, 3rd at sectionals, state qualifier
HS Varsity 112 Vargas Boggiano Daniel FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Velasco Matthew FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Warren Brycen FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 112 Wydick Wesley OH Folkstyle ONLY Ohio high school state qualifier 2020 Ohioway High school state Champion 2019
HS Varsity 112 Yancey Nicholas FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Amodio Mason OH Folkstyle ONLY 2020 State Qualifier
HS Varsity 119 Arboleda Luis FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Brown Jakob VA Folkstyle ONLY VHSL 106 state qualifier
HS Varsity 119 ChaveZ Diego OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Delgado Gregory FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 ealy jackson NC Folkstyle ONLY NCHSA Regional Champion
HS Varsity 119 Enix Carson SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Glenn Daniel CA Folkstyle ONLY Last Season Record 46-12
HS Varsity 119 Gordon Harrison NJ Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Greathouse Gavin OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Gregorec Gavin NV Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Gritter Cole MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Hammonds Jayden GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Hood Kamden MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Huxford Cael NJ Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Johnson Lucas WI Folkstyle ONLY 2x WI State Qualifier, 2x, 2nd place FS Central plains Nationals, Preseason Nationals 8th place 2019
HS Varsity 119 Jones Hunter NC Folkstyle ONLY 4th Super32 Qualifier 2019 1st NC Midwest Region Champion 4A 6th NC State Tournament 4A 4th Coach Carr Chaos Tournament, GA
HS Varsity 119 Katschor Kole MI Folkstyle ONLY Multiple state placer, National placer
HS Varsity 119 King Aidan OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Lide William SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Loyd Christopher GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 McGill Nathan FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Meekhof Harris MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Miller Owen MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Miller Gabriel IN Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Morris Robby FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Mullins Collin GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Norton Jackson FL Folkstyle ONLY FL 113 District champ 1A D9 FL 113 State qualifier 1A FL 1A To 20 2019-2020
HS Varsity 119 O’Brien Cole FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Offel Caden TX Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Osbourne Caden FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Otero Yuta VA Folkstyle ONLY Virginia High School 6A State place winner (6th Place)
HS Varsity 119 Palermo Matt FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Perreault Aidan MI Folkstyle ONLY 2020 MHSAA Regional Qualifier
HS Varsity 119 Poe Aiden FL Folkstyle ONLY Florida SQ Ranked #1 in Preseason rankings at 113.
HS Varsity 119 Reece Grant NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Robbins Connor OH Folkstyle ONLY Ohio Division III District Qualifier
HS Varsity 119 Russel Daniel MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Sanders Jason NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Shingleton Bryce MI Folkstyle ONLY Took 5th in the state of Michigan.
HS Varsity 119 Sligh Wyatt GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Smith Kyle MI Folkstyle ONLY Regional Qualifier Won all 3 varsity tournaments entered in 19-20 season. Undefeated in state team tournament action.
HS Varsity 119 Smith Jacob SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Solis Elvis FL Folkstyle ONLY 2020 Florida HS Regional Qualifier as an 7th Grader 2019 Michigan Grappler Middle School 5th 2019 Dixie Nationals 2nd
HS Varsity 119 Stanton Dallas MI Folkstyle ONLY Division 3 regional champ 103 lb Division 3 district champ 103 lb 2nd place at state division 3 103 lb Michigan
HS Varsity 119 Strong Cayden MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Taylor Grayson FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Taylor Aquan SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Thompson Dawson GA Folkstyle ONLY 2 time GHSA state placer
HS Varsity 119 thompson Coleton GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Tibbetts Kaiden FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 119 Weinzweig Cael MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Armstrong Charlie FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Backus jr David OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Barnes TJ OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Bechtol Spencer NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Bejnerowicz Fisher GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 BIANCO FRANK NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Cahill Connor MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Canzano Caden GA Folkstyle ONLY 5th in GA Class 7A States as a Freshman 106 7th in GA Class 7A States as a Sophomore 120
HS Varsity 125 Chambers Gunner GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Conway Sean TX Folkstyle ONLY Texas State Qualifier
HS Varsity 125 Cowell Mason MD Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Dobbs Jonny FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Faglioni Mitchell VA Folkstyle ONLY VA champion at VAWA Folkstyle state tournament and multi-time finalist and placer.
HS Varsity 125 Gonzales Jett GA Folkstyle ONLY 2nd in area 3AAA reg8 2020 State qualifier 2019
HS Varsity 125 Gundry Hunter NC Folkstyle ONLY NC high school state qualifier 2020.
HS Varsity 125 Gutierrez Jr Jose FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Huckelberry Dalton FL Folkstyle ONLY Fl district runner up Valdosta classic 5th Clay rotary 3rd
HS Varsity 125 Irwin Matthew MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Jacobs Blake MI Folkstyle ONLY 10th grader 16-16 as a freshman @ 112#
HS Varsity 125 Kerr Zachary SC Folkstyle ONLY 0-0
HS Varsity 125 Leslie Angel FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Lopez Jonathan NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Manley Joey OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Matigian Jake MI Folkstyle ONLY 2019 MYWAY State Champion- Michigan
HS Varsity 125 Mendoza Emilio SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Moliere Jalen FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Molina Jerry FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Myers Trey MI Folkstyle ONLY Freshman, 3x myway state qualifier, state placer
HS Varsity 125 Peterman Caden MI Folkstyle ONLY 5th MHSAA State
HS Varsity 125 Phillips Ryan FL Folkstyle ONLY Freahman
HS Varsity 125 Renner Jack FL Folkstyle ONLY NA
HS Varsity 125 Rodriguez Damian FL Folkstyle ONLY Florida District Runner Up County Divisional Champion
HS Varsity 125 Ross Sam MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Selph Lukas MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Silva Colton CA Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Smith Ryder MI Folkstyle ONLY 2019-2020 (Record 15-10), Placed 4th at leagues
HS Varsity 125 Tracy Tyler NC Folkstyle ONLY 2nd place NC states 2019 106 lbs 3A
HS Varsity 125 Valoria Jean FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Villalobos Jaden FL Folkstyle ONLY 3 x FL State Qualifier
HS Varsity 125 Viveros Luis-David FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Williams Jewell FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 125 Zertopoulis Demetri FL Folkstyle ONLY Fawa state champ AAU state champ Rocky Mountain nationals 3rd
HS Varsity 125 zhupa alex FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Antonacci Kaiden TX Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Avery Dalton FL Folkstyle ONLY 2019-2020 Record 39-10 Pinellas County Florida 126 lb Champion Florida 3A D7 Runner Up Florida 3A R2 record 3-2
HS Varsity 130 Balmeceda Gavin FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Beyer Camden MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 BOYKIN JOSHUA FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Byrd Colten FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Campbell Colton OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Carrigan Collin IL Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Childers Mason MI Folkstyle ONLY Junior record 24-12 As a Varsity wrestler
HS Varsity 130 Collins Brad MI Folkstyle ONLY 5th place Michigan State Championships 119 lbs
HS Varsity 130 Coppess Cale MI Folkstyle ONLY 2020 MHSAA All-State Michigan Grappler Ranked
HS Varsity 130 Coptsias David NC Folkstyle ONLY 2018 The Iron Man Challenge 3rd place in Folkstyle, 3rd place Freestyle 3rd place Greco 2019 3rd place NC Beach and Belt Tournament 2019 2nd place Freshmen State Tournament The 2020 Super 32 Early Qualifier participant
HS Varsity 130 Cotto Jr Lucas NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Dal Pizzol Ryan NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Daltro Josh FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Daniels Gavin GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Desola Andrew FL Folkstyle ONLY State Qualifier
HS Varsity 130 Gasper Aiden FL Folkstyle ONLY 2x FHSAA State Qualifier
HS Varsity 130 Grabarczyk Dalton MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Halfacre Ian FL Folkstyle ONLY No Seed
HS Varsity 130 Holmes Seth NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Holt Caden MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Kissinger Devin NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Kozubal Drew VA Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 LaPlante Zach OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Malin Mason MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Mckee Jeremiah OH Folkstyle ONLY 2020 state qualifier
HS Varsity 130 Melguizo Christian FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Miller Drew MI Folkstyle ONLY Going into my sophomore season, was a regional qualifier as a freshman.
HS Varsity 130 Mosley Addison MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Nagle Lucas MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Nelson Tyler SC Folkstyle ONLY Ga state finalist freshman year. 5x youth state champion in Sc and Ga.
HS Varsity 130 NERENBERG Chase GA Folkstyle ONLY 2019 GA State Qualifier/ Placed top 8 2020 Nuway Wild 2nd
HS Varsity 130 Offel Tanor TX Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Parker Michael MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Phillips Connor GA Folkstyle ONLY JV state runner up 2019
HS Varsity 130 Pierce Walker Mikel FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Robinson Trammel MI Folkstyle ONLY Ranked #9 in Michigan 2020 Ranked top 40 freshman 2020 2020 MI State qualifier
HS Varsity 130 Rolle Kimari FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Rubino Dominic FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Senia Rocco FL Folkstyle ONLY State Placer 5th
HS Varsity 130 Shelton Darian MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Solorzano Diego FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Swanigan Thaddeus MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Utset Nikolas FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Vrabcak Joseph OK Folkstyle ONLY
HS Varsity 130 Weaver Konlin GA Folkstyle ONLY 2019 Dixie Nationals Champ, 2020 Southern Grind Champ, 2019 Georgia State Runner Up, 2020 Georgia State 3rd
HS Varsity 130 Worley David NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Alkazir Austin MI Folkstyle ONLY Regional and district champ. State qualifier, ranked 8th D1 as of now by Michigan Grappler.
HS Varsity 135 Ashcraft Bryan FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Baxter Braden FL Folkstyle ONLY 2x State Qualifier
HS Varsity 135 Beeson Landon SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Boozer Noah SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Buck Jackson NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Cotto Tristan NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Craddock Rusty KY Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Cuttitta Joseph FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 DeMarest Logan MI Folkstyle ONLY Grand River Rumble All-American NUWAY Nationals All-American
HS Varsity 135 Farley Donovan OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Foster Owen MI Folkstyle ONLY 2019/20 MHSAA Ok Red Conference runner up. 2019/20 MHSAA District 3-1 runner up. Regional Qualifier 2019/20 varsity record 40-9.
HS Varsity 135 Freeman Cameron MI Folkstyle ONLY State Qualifier 2019-20
HS Varsity 135 Frese Harrison GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Gallina Joey FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Goodman Connor NC Folkstyle ONLY NCHSAA 2x state qualifier
HS Varsity 135 Goodwin Carson GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Grace Keith SC Folkstyle ONLY Placed 4th at JV State Freshman year
HS Varsity 135 Griggs Cordell TN Folkstyle ONLY Two-time TN state qualifier
HS Varsity 135 Honiss Maxwell MI Folkstyle ONLY State Qualifier (x2) Conference Champ (x2)
HS Varsity 135 Karasinski Cole MI Folkstyle ONLY Freshman MHSAA State Qualifier
HS Varsity 135 Klinge Logan MI Folkstyle ONLY Individual state qualifier
HS Varsity 135 Klinge Logan MI Folkstyle ONLY Individual state qualifier
HS Varsity 135 Ladach Logan MI Folkstyle ONLY Michigan state qualifier at 125lbs
HS Varsity 135 Lambert Kenneth OH Folkstyle ONLY 2020 State qualifier
HS Varsity 135 McNichols John FL Folkstyle ONLY 3rd JV State Florida
HS Varsity 135 Mcnichols Brent FL Folkstyle ONLY FLorida JV state 3rd Level: Good 2020 Varsity line up
HS Varsity 135 Middleton Andrew MI Folkstyle ONLY Regional Qualifier
HS Varsity 135 Nelson Landen NC Folkstyle ONLY Brute Nationals 3rd place 2016 Adidas Nationals 3rd place 2017 Cottonbowl Nationals 4th place 2018 NC AAU state champion 2018 Did not compete 2019 (broken leg)
HS Varsity 135 Osborne Luke NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Palagano Alexander NJ Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Phadphom Jimmy OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Pinedo Derek FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Quiroga Dylan FL Folkstyle ONLY 2019 Florida Super 32 Early Entry tournament - 5th Place 113 lbs. (FR) 2019 - 2020 Second Team All Brevard County (Florida) (Freshman) FHSAA Varsity Record - 31-13 (Freshman) FHSAA 2019 - 2020 Cape Coast Conference Championship - Champion 1st (Freshman)
HS Varsity 135 Reichert Aiden FL Folkstyle ONLY None
HS Varsity 135 Rice Graham SC Folkstyle ONLY All Region 2019 as Freshman
HS Varsity 135 Roberson River MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Rubino Aidan FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Schaub Josiah MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Schofield Tyler MI Folkstyle ONLY 3rd @ Grappler Fall Classic 2019 Multi year Myway State Placer
HS Varsity 135 Schwartz Logan MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Stebleton Garrett MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Stewart Braden FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Swaw Logan IL Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Thomas Isaiah OH Folkstyle ONLY State Qualifier never got chance to wrestle Due to covid. He is ranked 15th in the state this year at 132 weight class division 2 in Ohio.
HS Varsity 135 Tootle Connor GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Trepanier Luke WI Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Urso Braden FL Folkstyle ONLY State qualifier. Rank top 11 in Florida
HS Varsity 135 Wagner James MI Folkstyle ONLY Regional Qualifier (MI) Placed 5th last year at GFC.
HS Varsity 135 Walker Christian GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Wittenberg Andrew FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 135 Young Nathan MI Folkstyle ONLY State Qualifier, 3 x Reqional Qualifier. 4th Nuway Nationals
HS Varsity 135 Younts Ethan MI Folkstyle ONLY 2020 MHSAA State Qualifier Division 4
HS Varsity 140 Abreu matthew FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Anderson Ryan SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Beeler Andrew SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Branham Cade SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Brownlow Jace FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Campbell Tanner FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Chapdelaine Riley FL Folkstyle ONLY Lost match to go to state
HS Varsity 140 Clark Joseph FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Clark Andrew NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Clark Kaleb GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Crouse Keith FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 cuartero roberto FL Folkstyle ONLY Fl state qualifier
HS Varsity 140 Dobson Naythan MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Estrada Christian FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Ewen III Melvin FL Folkstyle ONLY Regional Runner Up. State Qualifier
HS Varsity 140 Freeman Arkie SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Gillman Landis MI Folkstyle ONLY 2019/2020 school year record 43-12 Michigan state qualifier
HS Varsity 140 Guerrero Ramiro MI Folkstyle ONLY Mhsaa d-2 4th
HS Varsity 140 Huffman Van FL Folkstyle ONLY FHSAA State Qualifier
HS Varsity 140 Larson Kyan MI Folkstyle ONLY 2nd place NUWAY Nationals 2019 Top-10 weight class ranking in MI during 2019-20 season
HS Varsity 140 Le Ruben CA Folkstyle ONLY 2020 - New Hampshire 5th at State (126lbs)
HS Varsity 140 Ledford Noah MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Lemmond Jason FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Link James MI Folkstyle ONLY Michigan State Qualifier for 2020 Divison 2
HS Varsity 140 Lovelady Louis MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Mattox Mason SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Miles Carson SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Miller Ben IN Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Mireles Bryan MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Misseldine Jake FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Montesino Michael FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Price Jeremiah NC Folkstyle ONLY NHSCA 2019 Runner-up 2020 145 NC 2A State Champ
HS Varsity 140 Provo Vincent MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Ravelo Cesar FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Rutt Ethan TX Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Sanchez Christopher FL Folkstyle ONLY Michigan Grappler Middle School All-American
HS Varsity 140 Seitz Ben OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Sloan Nicholas FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Snipes Thomas SC Folkstyle ONLY South Carolina 5A state champ
HS Varsity 140 Stepherson Avant Stepherson GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Swiss Trevor MI Folkstyle ONLY 2020 District Champion 39-9 lost blood round of Regionals with Meniscus injury. 4th GFC Varsity (2019) Multiple time state placer at MYWAY States 4x NEMWA State Champ MUSA Cadet Freestyle Champion, 2nd Place Greco 5-1 VA Beach NHSCA Duals (2019)
HS Varsity 140 Taylor Blake NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Theilacker Ronald FL Folkstyle ONLY State qualifier 2019-2020
HS Varsity 140 Thompson Zam MI Folkstyle ONLY 1725151132
HS Varsity 140 Trierweiler Trenton MI Folkstyle ONLY 2018/2019 -D3 Michigan State Qualifier 2019/2020 - D3 Michigan State Qualifier
HS Varsity 140 TUNDIS SALVATORE MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 Ward Jr Daniel FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 140 warren owen GA Folkstyle ONLY high school sophmore
HS Varsity 140 Williamson Dakota GA Folkstyle ONLY Top 8th in state as a junior 3x state qualifier in GA
HS Varsity 140 wiseman Zachary OH Folkstyle ONLY 1st place Michigan Fall Grappler 2019 Varsity Ohio District qualifier 2019 -2020
HS Varsity 140 Wood Garrett GA Folkstyle ONLY 4th 2019 GHSA Championship, 126lb 3rd, 2020 GHSA Championship, 138lb
HS Varsity 140 Worley Jackson GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Andress Koby FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Barker Hayden MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Bertrand Joey GA Folkstyle ONLY 2020 Georgia 1A 3rd place 132 lb
HS Varsity 145 Brown Ryu SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Byrd Bransen FL Folkstyle ONLY State Qualifier in Florida
HS Varsity 145 Carpenter Pierce-Tate MI Folkstyle ONLY Finished top 12 in Michigan High School Division 1 State Tournament
HS Varsity 145 CLARK Christopher NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Clinemyer Adam SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Deal Davis FL Folkstyle ONLY State qualifier
HS Varsity 145 Dimitroff Nicholas MI Folkstyle ONLY 2020 State Qualifier
HS Varsity 145 Eadie Weston SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Feliciano Leonard FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Felix Daniel CA Folkstyle ONLY 5th San Diego CIF (Regionals)
HS Varsity 145 Forsythe Mason MI Folkstyle ONLY 34-22 (Junior Year) 2019-2020 19 Pins 2 Techs
HS Varsity 145 Fox Dylan FL Folkstyle ONLY Florida State Qualifier (Lost in Bloodround) 50 Wins as a Freshman
HS Varsity 145 Frailey jr Joshua MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Furman Nathan FL Folkstyle ONLY 5th - 2020 GHSA 6A 126
HS Varsity 145 GABBARD MICHAEL NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Gamba Enzo FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Garcia Roman FL Folkstyle ONLY 2020 FHSAA State Championship 2a 132 6th place 2020 Rocky Mountain Nationals Freestyle 1st place 145 2020 Rocky Mountain Nationals Folkstyle 3rd place 145
HS Varsity 145 Giompalo Nick KY Folkstyle ONLY Average wrestler
HS Varsity 145 Guidi Deakin MI Folkstyle ONLY RQ
HS Varsity 145 Hachouche Fadel MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Hall Anderson SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Jacoby Brandon SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Jacops Rex TX Folkstyle ONLY Placed at Rocky Mountain Nationals, District champion in 2020.
HS Varsity 145 Janet Britton NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Kinard Colin GA Folkstyle ONLY 3x GA state qualifier Region champ
HS Varsity 145 Kwiatkowski Jager MI Folkstyle ONLY Michigan Two time state qualifier - Division 1
HS Varsity 145 Laughlin David SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Lauterman Marty FL Folkstyle ONLY None
HS Varsity 145 Lawrence Noah OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Lee Silas SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Mansour Hilal MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Martinez Lester FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Moreno Joshua TX Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Moses Brett FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Muflahi Jelal MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Mutch Owen NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Nagel Ben CO Folkstyle ONLY Colorado State 6th place, USA Nationals 2020 5th place
HS Varsity 145 Oliva Favian FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Pemberton Jaylon NC Folkstyle ONLY sw4a conference champion 3rd in midwest 4a regional 7th in 4a states in North Carolina
HS Varsity 145 Potter Thomas VA Folkstyle ONLY Multi time MS State Champ (freshman) 2020 Super 32 placer
HS Varsity 145 Randolph Ransom FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Roberts Conner FL Folkstyle ONLY None
HS Varsity 145 Rodriguez Tyler FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Roloff Josh WI Folkstyle ONLY Not a state qualifier, High school Winnebago Lutheran Academy in Fond du Lac, Wisconsin, goes to AWA Lake Country, wrestled last year and DNP, wants experience so we are giving it another shot!
HS Varsity 145 Shellenberger Steven MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Simonelli Rocco FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Sisk Maddox GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Slager Landon NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Stephenson Joshua NC Folkstyle ONLY not very good.
HS Varsity 145 Williams Garrett SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 145 Williams Lewis FL Folkstyle ONLY No Seed
HS Varsity 155 Adams Tristan NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Amaker Chandler SC Folkstyle ONLY 2019 Sc state champion, 2017, and 2018 Sc state runner up
HS Varsity 155 Autry Byrer GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Barbour Trave’air MI Folkstyle ONLY State qualifier at 140 as a freshmen D1
HS Varsity 155 Bartley Gavin MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Basso Cade FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Beck Matthew MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Berry Jaylon MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Bliss Carter NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Brooks Kason GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Byerle Andrew MI Folkstyle ONLY 2019 MMWA State Finals - 3rd
HS Varsity 155 Cuttitta Michael FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Damas Jacob FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Drake Trenten NC Folkstyle ONLY 3 year All-conference 3 year All-Regional 2020State Placer NCHSAA 4th place 145lbs 2019NC AAU State championship 2nd place 145lbs
HS Varsity 155 Faison Aaron NC Folkstyle ONLY 1x state qualifier 1 x 3 place
HS Varsity 155 Fessenden Kyan MI Folkstyle ONLY One other team mate, Aiden Shier is at 155 also, anyway to be opposite sides would be great.
HS Varsity 155 Frnka Tye TX Folkstyle ONLY Tx State Qualifier & Regional Finalist
HS Varsity 155 Gregory Crew VA Folkstyle ONLY 2X VA State Qualifier, Regional Champion
HS Varsity 155 Gurley Isaac MI Folkstyle ONLY Three year varsity letter winner, 22-17 his junior year.
HS Varsity 155 Hoffman Koen FL Folkstyle ONLY 4th Florida state
HS Varsity 155 Horton Rance TN Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Jackson Kameron MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Jacops Remy TX Folkstyle ONLY Ranked third in state at 6A before injury in regional semis ended season in 2020.
HS Varsity 155 Jenkins Josiah FL Folkstyle ONLY Unseeded
HS Varsity 155 Jenkins Josiah FL Folkstyle ONLY JV FL state #2
HS Varsity 155 Komat Cameron FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Ladd Kameron NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Lee Raistlin SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 LEECE BENNY MI Folkstyle ONLY DIVISION 1 FRESHMAN RQ ALL CONFERENCE as Freshman 36-10 2019-20 season / freshman
HS Varsity 155 Link William MI Folkstyle ONLY Placed 4th in division 2 at 140 in Michigan
HS Varsity 155 Moes Jared FL Folkstyle ONLY Not seeded
HS Varsity 155 Moreno Brandon FL Folkstyle ONLY State qualifier
HS Varsity 155 Nerlich Julius MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Phillips Jaylon MI Folkstyle ONLY Mhsaa d1 regionals qualifier
HS Varsity 155 Piari Vladislav FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Pish Gerl MI Folkstyle ONLY 2 X Michigan State Qualifier 2X round of 12
HS Varsity 155 Piza Tehran FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Polk Julius MI Folkstyle ONLY 2019 Michigan All- State Honorable Mention 2020 Ranked #3 in the State of Michigan @145 Division 2
HS Varsity 155 Rice Cam SC Folkstyle ONLY SC JV State Champ 2019(as Freshman)
HS Varsity 155 Rozycki James MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Sanders Justin NC Folkstyle ONLY State qualifier NC 4A
HS Varsity 155 Sherrill Jacob GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Sherry Jacob MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Shier Aidan MI Folkstyle ONLY 2x Michigan HS State Qualifier 2x MYWA State Placer 2x NUWAY Placer
HS Varsity 155 Smith Jaedyn MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Stafford Damien MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Teillon William GA Folkstyle ONLY 2 time Georgi state qualifier.
HS Varsity 155 Villada Alejandro FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Weller Wyatt MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 155 Williams Matthew SC Folkstyle ONLY 152 South Carolina state placer
HS Varsity 155 Womack Nicholas CA Folkstyle ONLY 4th USA Nationals 2019 3rd Western Regional 2019
HS Varsity 167 Alden Chase FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Banks Cole SC Folkstyle ONLY 0-0
HS Varsity 167 Bobo Brayden MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Booth Nate OH Folkstyle ONLY 2020 State Qualifier as a Sophomore, 2019 District Placer as a Freshman
HS Varsity 167 Borresen Erik FL Folkstyle ONLY 2X 1A District 10 Champion 1A Region 3 Champion
HS Varsity 167 Brocket Jackson FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 brooks jacob MI Folkstyle ONLY 2xsq
HS Varsity 167 Dascoli Rocco FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Denker Rollie MI Folkstyle ONLY MHSAA 7th
HS Varsity 167 Dinberg Jack FL Folkstyle ONLY 2 time qualifer, state placer last year
HS Varsity 167 Dobben Payton MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Dodd Eric FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Faranda Ivan CA Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Fernandez Josue FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Hadlock Colin FL Folkstyle ONLY No Seed
HS Varsity 167 Hoppe Samuel MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Hoskinson Cale FL Folkstyle ONLY Super 32 qualifier champ 3rd state of Florida 2019
HS Varsity 167 kring ethan NC Folkstyle ONLY none
HS Varsity 167 Leadbeter Lewis GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Lesley Jacob SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Lopez Miguel NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Lord John MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Lyons Luke MI Freestlye ONLY Going into sophomore year, freshman year went 34-9. Took 2nd in myway state in 6th grade. Nuway nationals 2018 in Fort Wayne went 5-1. All American. Myway regionals first seed every year except 8th, 2nd.
HS Varsity 167 Martinos Steven VA Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Mascolino Nicholas NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 McCafferty Aiden NC Folkstyle ONLY 2020 - 2nd Place NUWAY Summer Nationals 167 lbs 2020 - 6th Place NCHSAA State Championship 160 lbs
HS Varsity 167 Mckenna Travis FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 OHara Matthew FL Folkstyle ONLY currently ranked 7th in Class 1A in Florida at 170 lbs
HS Varsity 167 Passalacqua Hornung Ethan FL Folkstyle ONLY Palm Harbor University
HS Varsity 167 Pickard Kyler NC Folkstyle ONLY 3rd place 2A NCHSAA Regionals 2019-20 State Qualifier 2A NCHSAA 2019-20 *2-2
HS Varsity 167 Plasencia Tyler FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Prater Will IL Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Recore Chase SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Roberts Austin NC Folkstyle ONLY 28-8 varsity high school record last year in North Carolina.
HS Varsity 167 Rodriguez Joel FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Rodriguez Aiden FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Trevino Brock MI Folkstyle ONLY 2019 gfc1st, 2020mmwa1st, 2019liberty ATL 2nd
HS Varsity 167 Williams Daniel FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Williams Aidan TX Folkstyle ONLY
HS Varsity 167 Wilmoth Gavin MI Folkstyle ONLY 2019 State Qualifier
HS Varsity 185 Anderson Gabriel GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Beaty Caleb NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Berryhill Hunter NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Brooker Tomas NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Burgess Joe FL Folkstyle ONLY 6th at state
HS Varsity 185 Cervantes Ansel FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Dyess Jack GA Folkstyle ONLY Deep South Nationals Placer, Southen Slam All-American, Fargo Qualifier
HS Varsity 185 Eppl Benjamin FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Gonzalez Gervacio TN Folkstyle ONLY Finalist 2019 Varsity 170lb
HS Varsity 185 Goodman Branson MI Folkstyle ONLY Regional champ, district champ, state qualifier. 39-13 record
HS Varsity 185 Granata Nick FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Greathouse Josh MI Folkstyle ONLY Rq
HS Varsity 185 Greil Christopher FL Folkstyle ONLY 2020 regional qualifier
HS Varsity 185 Harper Gavin GA Folkstyle ONLY 182 lb 3A GHSA state tournament- 5th place
HS Varsity 185 Johnson Emilio CA Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Joyce Dominic FL Folkstyle ONLY State qualifier
HS Varsity 185 Kovic Noah MT Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Kyser Maxamus MI Folkstyle ONLY Two time Michigan State quilfer.
HS Varsity 185 Lawless Alexander SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Mace Colby NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 McNeil Caleb MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Mitchell Khalil FL BOTH Folkstyle/Freestyle 2020 Florida State Qualifier at 170
HS Varsity 185 Nava Chris CA Folkstyle ONLY 4th San Diego CIF (Regionals)
HS Varsity 185 Nelms Avery GA Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Owens Zander FL Folkstyle ONLY Florida state qualifier
HS Varsity 185 pettine Colin NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Ramirez Jayden NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Rivera-Rosas Osmar SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Rundell David SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Santana Joseph FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Schmitt Samuel GA Folkstyle ONLY State 3rd Place 2019 GHSA 1A - 145 State Runner-Up 2020 GHSA 1A - 170
HS Varsity 185 Shull Kiah MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Silimon Creig FL Folkstyle ONLY State Qualifier, 3rd at regionals, named to all county wrestling team
HS Varsity 185 Smith Marshall FL Folkstyle ONLY 2 time HS District Champ 2 time HS Regional Qualifier
HS Varsity 185 Swanner Tommy Jax OH Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Vanarman Daniel FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 185 Zovistoski Joseph NC Folkstyle ONLY 2ND Division 3A-NC State Championships
HS Varsity 240 Aydin Ozkan FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 240 Chambers Luke MI Folkstyle ONLY
HS Varsity 240 Davanzo Thomas FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 240 Kendall Peyton IN Folkstyle ONLY Indiana Folkstyle state Champ
HS Varsity 240 Latham Graysen SC Folkstyle ONLY
HS Varsity 240 Shoup Donnie FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 240 Smith Dylan NC Folkstyle ONLY
HS Varsity 240 Toro Nelson FL Folkstyle ONLY
HS Varsity 240 Winchell Hunter MI Folkstyle ONLY